David SchwimmerI

David Larry Schwimmer

8,4
13 653 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Schwimmer

ten pan jest dla mnie przykładem pseudoaktorstwa stosowanego nie wystąpił w żadnych ciekawych produkcjach i nadal nie występuje!!

Marekx

eeeeee ciekawe jakim "talentem" ty jestes???????? czy widziales jak gral w przyjaciolach? nie gral tylko glupka, rowniez smucil sie, powaznie rozmawial, gral romantycznie tak przekonywujaco ze chcialo by sie byc tam zamiast aktorki, z reszta kazdy z aktorow w tym serialu pokazali ze umieja zagrac wszystko!

Orchidea_wroc

Schwimmer mistrzowsko grał w przyjaciołach!

Marekx

Wybacz ale twoje argumenty mnie nie zabardzo nie przekonują ten pan jest dla mnie totalnym burakiem i beztalenciem.


PS Dla kasy to każdy mógł by tak zagrać.

Marekx

No ja nie wiem czy tak kazdy mogl by zagrac poniewaz nie kazdy umie :)
Wiesz mozesz sobie uwazac ze nie ma talentu bo takie masz prawo, ale trzeba miec szacunek do innych i wyrazac swoje opinie bardziej kulturalnie jak na doroslego przystalo (choc nie wiem ile masz lat, zakladam tylko ze jestes dorosly) :)) poza tym jesli sie nie zna kogos osobiscie to nie mozna o nikim mowic ze jest "burakiem" czy czyms innym.
pzdr

Marekx

Wiesz jak ktoś nie ma co do garnka włożyć to kasa jest największą motywacją.

Marekx

Ty się lepiej nie odzywaj na temat argumentów, bo to twoja setna wypowiedź która ich w ogóle nie zawiera.

Tak się składa,że gdyby David nie miał talentu to nawet jakby skakał na uszach to i tak i tak nie dostałby tej roli i znaleźli by kogoś innego. Kasa nie ma tu nic do rzeczy tak naprawdę, poźniej dopiero pojawiły się wysokie zarobki. I tu kolejna sprawa. Czy gdyby David nie mial talentu dostawałby milion dolarów za każdy odcinek Przyjaciół? Nie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marekx

Ty jakiś ograniczony jesteś? Nie przytaczasz ŻADNYCH argumentów, a twierdzisz że argumenty innych cię (bez szacunku z małej) nie przekonują. Weź napisz coś konkretnego, a nie tylko same brednie.

Marekx

@marex

Ale ty prosty i tępy jesteś..... Bosz.

"Dla kasy każdy by to zagrał"?

A dla czego oni grają w filmach i serialach, wstają o 5 rano żeby być na planie o 6, ćwiczą teksty, pracują nocami, jeżdżą z planu na plan????


Dla autografów??? Dla fanek??? Dla bycia rozpoznawanym???

DLA KASY, jełopie zddziecinniały!!

hezron

No tak...najlepiej jest oceniać ''coś'' , na czym kompletnie się człowiek nie zna - to było do założyciela/elki tematu. ''Każdy by to zagrał'' - no skoro uważasz ,że każdy by to zagrał ,to może byłbyś to Ty?! Poza tym castingi (które przypuszczam liczyły sporą ilość Panów) na pewno się odbyły do roli Rossa Gellera i jednak nikogo poza Davidem nie wybrali ,więc dowód na to ,ze nie każdy jednak potrafi zagrać tak ,jak on.

aneta99_7

Ludzie dajcie sobie spokój. Ten idiota to samo pisał chyba rok temu. Ciągle się powtarza. Albo to kompletny debil albo niestety jakiś chory umysłowo człowiek co dla mnie jest przykre (SZCZERZE).

hezron

Nie będę się wdawać w dyskusję, ale....
WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI - ludzie pracują głównie dla kasy! Odkrycie tysiąclecia!

Marekx

Zostawcie go to kretyn do tego analfabeta. Biedne, sfrustrowane dziecko któremu należy współczuć

Marekx

Ja uwielbiam go za mimikę i udawanie przy oknie, aby popisać się przed dziewczynami:P. Uważam, że to robił naprawdę świetnie;). Jednak wydaje mi się, że z całej męskiej trójki wypada najsłabiej, a z szóstki gorsza jest tylko Jennifer. Oczywiście to jest moje obiektywne zdanie i to, że najmniej mi się podobał nie oznacza, że uważam go za beztalencie. Myślę, że bardzo dobrze zagrał swoją rolę, wypadając nieco słabiej niż koledzy z planu. Być może większym powołaniem dla niego jest reżyserowanie;)

martensa

Twoje zdanie nie jest obiektywne, gdyż z samej definicji obiektywności być nim nie może. Zatem Twoje zdanie jest zatem czysto subiektywne, natomiast już jako takie ma pełnię praw, by być Twoim. Z którym się nie zgadzam, BTW.

martensa

Ja zawsze najbardziej lubilem gre aktorska Rossa, bo ma najzabawniejszą mimikę a poza tym gra najbardziej naturalnie, bo np Joey albo Phoebe czasem mozna wyczuc, ze graja troche dretwo

Marekx

UWIELBIAM GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

to mówi samo za siebie :D

Marekx

uważam, że David jest dobrym aktorem. I szkoda, ze rzeczywiście nie wystąpił w jakiej większej produkcji. Ale lubie go:)

Marekx

podejrzewam że oprócz Jennifer wszyscy do końca będą pamiętać ich jako friends mi to nie przeszkadza i cały czas czekam na kontynuację może kiedyś w końcu się skuszą

Marekx

buahuahuahuahua

Marekx

a dla mnie On jest najlepszy z całej 6 Przyjaciół! uważam, że jest najzabawniejszy!

g538

jako prawdziwy i wrecz maniakalny fan (fanka:)) serialu Przyjaciele uwazam ze jako aktor jest w nim najlepszy! jest po prostu niesamowity i nikt nie powie ze jest zlym aktorem, obejrzyjcie sobie niektore sceny z Friendsow to sie przekonacie

unbridled

Mnie najbardziej podobał się Chandler, zresztą Matthew był jednym z pomysłodawców tego sitcomu...
Ale aktorsko faktycznie David nie ma sobie równych ( w Friends).

Marekx

nie dostał wiekszych propozycji więc to "beztalencie" .Puknij się w łeb.

użytkownik usunięty
Marekx

''nie wystąpił w żadnych ciekawych produkcjach''
Przepraszam bardzo ale Kompania Braci to niby co ?

nota bene za role Rossa w "Przyjaciołach" powinien dostać globa.Dziwie sie że tylko Jenifer dostała równie dobrze mogła dostać Courtney która również wymiatała

Właśnie, nie obrażać Band of Brothers! Genialny serial! I może nie gra jakiejś wielkiej roli, ale uważam że gra ją świetnie, szczególnie kiedy Sink, mówi mu ze musi zostawić kompanię E, i wyjechać, jego mina, aż szkoda mi się go zrobiło, chociaż nie lubię go.

Na początku nie wiedziałam że to On, a jak gra, w Przyjaciołach to nie wiem, bo nie widziałam, wiem ze Kompani, jego rola została świetnie odegrana.

Marekx

Gdyby głupota sama w sobie mogła bawić byłbyś świetnym komikiem...

bialy333

Dokładnie.Przez takich malkontentów z brakiem merytorycznych argumentów na oplucie kogoś tylko obniżają poziom Filmweb-u.

użytkownik usunięty
Marekx

Świetny aktor. Przykład? Rola w 'Kompani braci' jest mistrzowska. Tyle.

Marekx

no ale w kompani braci to chyba sie zgodzisz ze stworzyl niesamowicie wiaqrygodna postac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones