David Thewlis

David Wheeler

8,0
37 752 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Thewlis

dzisiaj czyli 20 marca David Thewlis obchodzi swoje 45 urodziny, ten temat poswiecony jest, by zlozyc zyczenia panu Thewlisowi, Wszystkiego najlepszego! tutaj mozecie rowniez wyglaszac swoje opinie na jego temat, krytyki rowniez milo widziane(chociaz nie az tak milo jak pochwaly)...xD pzdr dla jego fanow!

NieLubieKaszy

A więc: zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń i wszystkiego naj naj naj :***

PS. Czy na prawde nikt nie chce pisac na moim forum na grono.net o Davidzie? PORAŻKA :( widze ze jego fani nie sa zainteresowani :(

Zlotko

nie bylam jeszcze na tym forum, ale jak bede miala chwilke wolnego na pewno wejde i sie wypowiem...:)

Zlotko

podaj dokładna nazwe to wejde z miłom checia i sie wypowiem =)=)=)

ines94

ja tez chetnie sie wypowiem, jak mozesz to daj linka...

NieLubieKaszy

Ode mnie takie spóźnione życzenia, bo nie miałam dostępu do internetu :). Dla Pana Davida przede wszystkim dużo zdrowia i radości, sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym, żeby był zawsze taki super jaki jest i jeszcze bardziej xD. Nie umiem składać życzeń ;).
Chrumpi, napisałabym coś, ale nie mam możliwości, nie mam konta na gronie (i nie mam jak założyć ;()

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones