David Thewlis

David Wheeler

8,0
37 752 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Thewlis

Potrafi zagrać postacie przepełnione ironią i sarkazmem, co za tym idzie - być może złe charaktery, acz również postacie sympatyczne i przyjazne. Świetny aktor.

użytkownik usunięty
ValasHune

o tak...w sobotę oglądałam go po raz 3 W Siedem lat w Tybecie...heh. Nie dziwię się tej dziewczynie, że wybrała jego, a nie Brada Pitta xD

Chociaż to były jeszcze czasy, kiedy Brad Pitt dobrze wyglądał ;-)

uwielbiam tego aktora, polubiłam go od roli w Ostatnim smoku,
a w Siedem lat w Tybecie był genialny, i też nie dziwię się że ona wybrała właśnie jego, zrobiłam bym to samo.

użytkownik usunięty
Anda00

O, ja też od roli Ostatniego smoka:)
Miałam 6 lat, kiedy po raz pierwszy oglądałam ten film i właśnie on mi zapadł najbardziej w pamięć...:)

ValasHune

Cóż, ja na razie podziwiałam go tylko w filmach "Harry Potter i Więzień Azkabanu", "Siedem lat w Tybecie" i "Wyspa doktora Moreau"... Widziałam też fragment z "Linii czasu" i urywki "Całkowitego zaćmienia". W każdym bądź razie muszę przyznać, że naprawdę fantastycznie gra. Zainteresowałam się nim, bo zagrał moją ulubioną postać z Harry'ego Pottera, podobała mi się jego gra i zapragnęłam obejrzeć inne filmy z jego udziałem. Nie zawiodłam się :).

użytkownik usunięty
moony_alex

ja teraz poluję na Gangster nr 1 ;> Davd Thewlis i Paul Bettany w jednym filmie...hehe.

ooO to coś dla mnie! Mam nadzieje, że film będzie fajny. Poza tym widzę mistrzu Poe w Twoim opisie :)) Pzdr

użytkownik usunięty
luhashe

też mam taką nadzieję, ale nie mogę go zdobyć!
O, tak, Poe :)
Pozdrawiam!

ValasHune

w Krolestwie niebieskim tez fanie zagral.. Jednak jako Lupin w Poterze..to ahhhh uwielbiam :D

guga_buzka

Aktor genialny. "Najlepszą" rolę to miał chyba w ...Big Lebowskim =D, widział ktoś?? :D Polega ona na tym mniej więcej że w filmie jest około 5 minut a cała sztuka to śmiaanie się jak debil :D:D:D
Pierwszy raz zobaczyłem go w 7 lat w Tybecie i od tego czasu jest on jednym z moich ulubionych aktorów ;)

TomBird

O matko, nie widziałam... Ale już czuję, że po tym fragmencie miałabym powszechną głupawkę... Ciekawa rola, ciekawa XD. A ten film jest dostępny w Polsce? Bo jestem mało doinformowana w kwestiach jaki film jest dostępny w naszym kraju ^.^

moony_alex

Przepraszam, że post pod postem, ale już tą informację znalazłam i śmieję się z własnej ślepoty ;).

użytkownik usunięty
moony_alex

ja Big Lebowski oglądnęłam ze względu na Steve'a Buscemi, ale Thewlis był w nim świetny!! Szkoda, że tak krótko...a film jest jednym z moich ulubionych;-)


ja go widzialam poraz pierwszy w Harrym potterze i mi sie bardzo spodobal . niestety niewidziałam innych filmow z nim. =( . po waszych wypowiedziach zrobiliscie mi wiecej apetytu niz w czesniej mialam na te filmy . =)

ValasHune

Gangster numer 1 jest jednym z lepszych jego filmów, świetna rola on i Paul Bettany grają kapitalnie

Anda00

ja uwielbiam Thewlisa za:
"Całkowite zaćmienie" - według mnie jego najlepsza rola do tej pory,
"Siedem lat w Tybecie" - cóż był Pitt, który faktycznie jeszcze nieźle grał i wyglądał (ale nawet do dzisiaj mu się zdarza, choćby i "Bękarty wojny") niemniej uważam, że to był Thewlis lepiej się w nim zrealizował aniżeli Pitt.
"Weronika postanawia umrzeć" - filmu nie ma co komentować, jednak David przypomina mi tu Lupina, jakoś tak dziwnie, ale tak jest, to spojrzenie znad okularów i dydaktyczne spojrzenie...

facet ma to coś, zdecydowanie tak. i za to go uwielbiam.

moose_of_justice

hahaha, przeczytałam własną chaotyczną wypowiedź i doszłam do niepokojących wniosków :D ale z polskim nigdy nie było u mnie najlepiej. wybaczcie.

moose_of_justice

On jest niesamowity! Wielbię go dopiero od czasów Więźnia Azkabanu (z powodu postaci Lupina) jednakże jego najlepsze kreacje były w 'Całkowitym zaćmieniu' i w "Nagich". Obydwa filmy fenomenalne pod każdym względem. Aż brak słów.

Gred_and_Forge

rewelacyjny aktor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones