David Thewlis

David Wheeler

8,0
37 752 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Thewlis

Uważam że David jest zarąbistym aktorem, jest czadowy, super wciela się w swoje postacie grane w filmach, jest megaprzystojny (choć jest o 28 lat starszy odemnie:P ). Podejrzewam że on raczej nie podoba się nastolatkom takim jak ja, one wolą chłopców w stylu Tokio Hotel, Orlando Bloom, Brad Pitt itp. A mnie się właśnie straaaaasznie on podoba i jeżeli jest dziewczyna która uważa tak jak ja i ma trochę tapet z nim albo po prostu chce pogadać to napisz tutaj swój numer gg to pogadamy :D

kwiatuszek__91

zapomniałaś jeszcze wspomnieć o Deppie

nigdy nie wpadłam w manie tapet z moimi ulubionymi postaciemi z książek/kina/muzyki, więc Ci nie pomogę, ale przyznaję racje Thewlis jest świetnym aktorem i dziwię się, że ma tak mało nagród. Facet jest po prostu niedoceniany.

Raczej nieoceniam aktorów po wyglądzie, ale po umiejętności, ale przyznam że David jest.. mm.. ma cudowne oczy i ręce i taki uśmiech.. co prawda na innych zdjęciach wyszedł lepiej, niż na tym co widnieje na tej stronie, ale cóż...
hey, też trafia Cie szlag kiedy widzisz rozpływające się na zdjęciem tego umalowanego kretyna z Tokio Hotel? Albo dzielą wokalistów/aktorów na starych [gorszych] i młodych [lepszych]?

pff.. jedno jest pewne! Urodziłam się 27 lat za późno i nie w tym miejscu co trzeba..

yave

Żebyś wiedziała... Z tym wiekiem to może troszke mnie. Anna Friel jest od niego młodsza o 13 lat. Ale miejsce na pewno nie to co trzeba. Pocieszam się tym, że na wkaacjach jadę do Angli, i pochodzą gdzie trzeba :) Ja mam dosyć dużo jego zdjęć, więc jeśli ktoś jest zainteresowany to macie mojego maila mrs_black@op.pl A tak a'propos to wiecie, że Thewlis gra, śpiewa, pisze wiersze i książki? Byłam w szoku. To adres jego oficjalnej strony internetowej www.david-thewlis.com

Bellatriks

O adres... Dziękuję xD
Ejjj.. Macie coś do Orlanda?! W końcu też Anglik xD
Ja tam ma do nich słabość *.*
A David jest.. Jest.. No jest ^^ Fajny jest ^^ Ehhhh :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones