David Thewlis

David Wheeler

8,0
37 752 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Thewlis

To naprawde świetny aktor i bardzo go szanuję ale nie moge się przekonać do jego Lupina. Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie te postać.

violet_psycho

Ja tez inaczej sobie wyobrazalam Lupina ale przekonal mnie :) Jego interpretacja bardzo mi sie podoba. Innego Lupina nie chce :P

agnieszka_2

Tia... Na początku jak poznałam Lupina w książce, to stwierdziłam, że powinien się za nim sypać złoty kórz xD Ale ten pan jest... * . * Cudny.

użytkownik usunięty
Alovate

A ja bardzo lubię Davida, ale tak czy tak, nie przekonuje mnie jego Lupin.

użytkownik usunięty

Mnie niestety też nie przekonuje Lupin w jego wykonaniu...;(

violet_psycho

Ja niestety najpierw widziałam film, dopiero później sięgnęłam po książkę. Ale filmowy Lupin wyleciał mi z głowy, zupełnie inaczej sobie go wyobraziłam i kiedy obejrzałam po raz kolejny byłam bardzo zawiedziona. Ale na początku tego roku przekonałam się do Thewlisa :). Po pierwsze - fantastyczna gra, a i można się przyzwyczaić :).

violet_psycho

Ja bardzo lubię Lupina jako postać z książki, więc raczej nie mógłby mnie zniechęcić. Moim zdaniem źle nie zagrał.

Schwarzenegger_47

A mi on zupełnie pasuje:) No cóż ja go kocham:***

Nimfadorka_2

to tak samo jak ja =) terz go kocham i uwielbiam . taksamo jak osoba wczesniejsz terz obejrzałam najpierf film a puzniej przeczytalam ksiazke ale i w wilmie jak i wksiazce lupin mi sie podobal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones