David YatesII

6,4
3 947 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Yates

Nie mam zamiaru siłowo bronić go za Harrego Pottera ale spójrzmy prawdzie w oczy, on schrzanił zakon Feniksa to prawda ale popatrzcie sobie na Księcia Półkrwi, i obie części Insygnii śmierci i powiedzcie zgodnie z waszym sumieniem że facet nie odwalił mega roboty?. On dosłownie połączył Księcia półkrwi i Insygnia żeby było jasne czytałem po wielokroć Harrego Pottera uwielbiam sage i rzeczywiście zakon Feniksa mu nie wyszedł no fakt położył to ale z drugiej strony książka miała 1000 str. Jak on niby miał to inaczej zrobić przy wiadomo że z góry wyznaczonym przez Warner Bros. budżecie i limicie czasu? Natomiast mówie że 6,7 i 8 filmu bronie rękami i nogami. Czekam na trylogie o magicznych zwierzętach jeżeli zrobi to z równym rozmachem co ostatnie 3 części dosłownie oddam gościowi hołd.

filmmaniak_3

jedyne co bym mu zarzucił to śmierć Voldemorta czytając książkę i oglądając ostatnie fragmentu filmu to książka daje znać że to koniec. A film poprzez nie wiem jak to ująć spopielenie? Voldemorta daje nadzieje na dalsze części bo to przecież wcielone zło:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones