Dawid Kartaszewicz

Dawid Mikołaj Kartaszewicz

6,2
34 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dawid Kartaszewicz

czy on nie brał udziału w programie szansa na sukces gdzie śpiewał ,,opowiadaj mi tak " ? Bo oglądałam niedawno szansę na sukces gdzie śpiewali piosenki Wodeckiego i był tam Dawid Kartaszewicz i nie jestem pewna czy to nie ten Dawid K co w barwach szczęścia gra ? Czy to nie on ?

kinomanka_13

Tak to na pewno Dawid. Miałem przyjemność występować również w tym programie.

Kazimierz

Kaziutek1966

a to Pan pewnie śpiewał piosenkę ,, Trwoga " ? Bo tam był uczestnik o imieniu Kazimierz.

kinomanka_13

Tak , to ja. Piękne wspomnienie i pamiątka. Rok przed śmiercią Zbigniewa Wodeckiego dane mi było po koncercie w Białymstoku uścisnąć dłoń Mistrza i zrobić wspólną fotografię. Nadal przeżywam to przedwczesne odejście.

Kaziutek1966

Dziękuje Panie Kazimierzu za odpisanie. Ja od 22 maja ( tego dnia zmarł ) do 31 grudnia 2017 bardzo przeżyłam jego śmierć, moja mama mi jak powiedziała o jego śmierci bardzo płakałam w tym dniu, kiedy pokazywali jego pogrzeb w telewizji też płakałam, dzień przed wszystkimi świętymi też płakałam. Przez 7 miesięcy nie mogłam pogodzić się z jego śmiercią bo Panu Zbigniewowi zawdzięczam to że poraz drugi interesuje się muzyką, i dał mi drugie życie bo przez mój zawód miłosny myślałam o samobójstwie gdyby nie wywiad z Panem Zbigniewem na TVP KULTURA z cyklu ,, Niedziela z.. " nadal miałabym takie myśli i mogło by mnie nie być na tym świecie. Trzy krotnie byłam na jego koncercie i to są wspaniałe przeżycia, mama załatwiła mi autograf , Pan Zbigniew wysłał mi w lutym 2016 zdjęcie z autografem bo jak byłam jeszcze dwa razy na jego koncercie to nie podpisywał autografów i nie robił wspólnych zdjęć i bardzo to przeżyłam że nie mam z nim zdjęcia. Ma Pan facebook ? bo na facebooku jest profil fanclubu Zbigniewa Wodeckiego , ja do tego fanclubu należę poznałam wiele osób z fanclubu i dzięki niemu nie przeżywam przedwczesnej śmierci Pana Zbigniewa , za namową moim dwóch koleżanek upamiętniam Pana Zbigniewa, i pisałam do wydawnictw w sprawie książki o Panu Wodeckim, i do produkcji filmowych/serialowych by powstała produkcja filmowa/serialowa bo skoro jest o Annie German to czas na produkcje o Panu Wodeckim on jest tego bardzo godny bo był : szanowany, uwielbiany, podziwiany , to było nazwisko na które się chodziło. Wydawnictwo Agora mnie wysłuchało i zamiast książki wydało płytę ,, Dobrze że jesteś ".

kinomanka_13

Panie Kazimierzu proszę przyjąć moje zaproszenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones