Debbie ReynoldsI

Mary Frances Reynolds

8,0
1 484 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Debbie Reynolds

Rajciu, jak ona mnie tam urzekła! uwielbiam ją w tej roli:) była urocza!

charlotte_3

dokładnie pisze się pod tym wszystkim co mam :D

charlotte_3

Szkoda tylko, że trzeba jej było podkładać głos do części dialogów i do piosenek. Wydaje mi się, że można było znaleźć kogos odpowiedniejszego do roli Kathy Selden, kogoś kto miałby lepsze warunki do zagrania tej postaci.

użytkownik usunięty
ellys

Może było z nią tak jak z Audrey Hepburn w "My fair lady" - dopiero w czasie nagrywania producent/reżyser/wytwórnia uznali, że nie śpiewa tak dobrze, jak im się wydawało.

użytkownik usunięty
ellys

Nie zgadzam się. Debbie zaśpiewła np. piosenkę "Good Morning" i zrobiła to rewelacyjnie, melodyjnym, prześlicznym głosem pełnym gracji. A tańczyła też świetnie. Ponadto ma talent komediowy, grację i w tej roli była po prostu idealna.

Droga Carrie w filmie "Singin' in the Rain" Debbie nic nie zaśpiewała.Może to dziwić w póżniejszych filmach śpiewała swoim głosem całkiem nieżle.Ale w "Deszczowej piosence" partie wokalne wykonała za nią Betty Royce.

użytkownik usunięty
ellys

A, i jeszcze coś. Jeśli nadal ktoś ma wątpliwości co do możliwości wokalnych i tanecznych Debbie, polecam obejrzeć "Jak zdobyto dziki zachód".

Ależ Carrie nikt nie wątpi w jej talent wokalny.Na TCM leci ostatnio jej popisowy film "Unsinkable Molly Brown".Od siebie dodałbym jeszcze "Tammy and the Bachelor" gdzie śpiewa swoim głosem swój największy przebój Tammy.

charlotte_3

Mam nadzieje że jeszcze żyjesz post ma już prawie 4 lata ;P
ale wysyłam ci linka który poprawia humor

http://www.youtube.com/watch?v=LN8parxJtkc

charlotte_3

Ta fakt - była naprawdę urocza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones