Deepika Padukone

8,0
2 517 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Deepika Padukone

Super debiut i nic poza tym.

użytkownik usunięty

Strasznie mi się podobał film Om Shanti Om gdzie Deepika zagrała super. Lecz później raczej brała co popadnie i zaczęła mnie coraz bardziej denerwować w filmach. Staram się nie oglądać z nią filmów chyba że jakiś mnie zainteresuje.

Akurat w OSO mi się za bardzo nie podobała. No może w drugiej części filmu "nadrobiła", ale ogólnie nie przekonała mnie do siebie. Obejrzałam z nią "Desi Boyz"oraz w "Housefull". W "Desi Boyz" nie przykuwała uwagi, przynajmniej nie moją. Wydaje mi się, że chciała być "fajna" i "naturalna" na siłę. Ale w "Housefull" mi się podobała. Była sobą (jak to dziwnie brzmi, gdy pisze się o aktorach, hm...).

użytkownik usunięty
julCia69

W filmie Housefull bardzo mi nie pasowała. Akshay bardziej mógłby być jej ojcem w tym filmie, choć nie jest on taki stary to różnica w tym filmie miedzy nimi była strasznie widoczna. Teraz chcę obejrzeć z nią film Coctail który wydaję się być bardzo fajny również gra tam Saif Ali Khan który również już nie robi na mnie wrażenia. Ale na pewno oberzę film i tobie również polecam.

Przecież debiutowała u boku Króla, a różnica nie była aż tak widoczna, aczkolwiek momentami raziła - przynajmniej mnie. Chociaż różnicę można było zauważyć (moim zdaniem) między SRK, a Anushką. Najpierw to chciałabym obejrzeć "Love Aaj Kal", gdzie zagrała u boku Saif'a właśnie, ale nigdzie nie mogę znaleźć, a jak znajduję to albo nie ma na serwerach, albo jest tylko w połowie... Na stronach, gdzie są filmy online także nie ma.
A na "Cocktail" także czekam, bo jestem ciekawa, jak im wyjdzie ten film. :>

użytkownik usunięty
julCia69

Tak między SRK i Anushką też była widoczna różnica ale o to chodziło w filmie że jest dużo starszy od niej. Lecz w Om Shanti Om już ta różnica mniej przeszkadzała co w Housefull mnie to strasznie raziło. Tylko szkoda że już nie kręcą filmów typu Nigdy nie mów żegnaj z tak świetną obsadą tylko zawsze pojawi się ktoś młody kto bardzo irytuje pomimo dobrej gry i dobrego filmu.

Jak dla mnie Deepika jest dosyć kiepską aktorką. W OSO mi się podobała, rola Shanti do niej pasowała, ale po obejrzeniu Housefull, Desi Boyz czy Love Aaj Kal zdałam sobie sprawę, że gra bardzo sztucznie i niewyobrażalnie mnie denerwuje. Osobiście samą Deepikę bardzo lubię, wydaje się być sympatyczna i oczywiście piękna, ale gra słabo. Może się jeszcze wyrobi :)

Maddie_filmweb

W wymienionych przez Ciebie filmach (poza OSO) faktycznie była sztuczna, sztywna, ale "Karthik Calling Karthik" zagrała całkiem przyzwoicie. Dziewczyna w tym filmie się postarała, może nie jakoś wybitnie, ale była o dziwo bardziej naturalna, niż w "Housefull", który jest z tego samego roku.
Zobaczymy, co pokaże w "Chennai Express". Znowu gra u boku King Khana. ;)

julCia69

Ostatnio podobała mi się w Cocktail, u boku Diany Penty przekonałam się co to znaczy drewno. Jej gra w tym filmie była jedynym aspektem, dla którego dałam filmowi 7. No może jeszcze Saif mnie do tego skłonił, ale to już nie ten temat :)

Maddie_filmweb

Mi się "Cocktail" średnio podobał. Zawyżyłam nieco ocenę ze względu na Bomana Iraniego, Dimple Kapadię oraz ostatnią piosenkę. Co do Diany Penty - momentami miałam wrażenia, że Deepika z Dianą są siostrami, są do siebie w pewien sposób podobne. Nie widziałam z jej udziałem wszystkiego (na czele z debiutem w filmie kannada "Aishwarya", którego w naszej bazie jeszcze nie ma), ale jestem bardzo ciekawa co pokazała w "Chennai Express" - lada dzień premiera u nas. :)

Maddie_filmweb

Na chwilę obecną widziałam wszystkie filmy, które udało mi się zdobyć (poza debiutem w kannada, czyli "Aishwaryą" oraz "Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela").
Dziewczyna ma lepsze ("Om Shanti Om", "Karthik Calling Karthik"), ale i gorsze występy ("Love Aaj Kal", "Chandni Chowk to China", "Cocktail"). Na pewno jej nie lubię w duecie z Saifem. Nie podobają mi się po prostu. Saif mi najbardziej pasuje do Preity, ewentualnie do Rani.
Chciałabym znowu ją zobaczyć z Imranem lub Abhishekiem oraz Neilem. :) Świetnie się z tym ostatnim komponowała w "Lafangey Parindey". Oboje pokazali swój talent oraz zagrali na najwyższym poziomie. Soundtrack akurat był słabszy i za dużo krwi, ale oboje mnie przekonali w tym filmie. :)

julCia69

Myślę, że się wyrabia. :) Mnie się podobała zwłaszcza w "Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela" oraz "Chennai Express". Coraz lepsza ekspresja, bogatsza gestykulacja i mimika, a również taniec coraz poprawniejszy i pewniejszy. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones