Deepika Padukone

8,0
2 519 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Deepika Padukone

deepika padukone to bez watpienia przesliczne dziewatko. ma sliczna dziecieca buzie, wielkie oczy... no po prostu laleczka. ale tak ogolnie to wydaje mi sie ona jakas za malo kobieca. nie pasuje mi w ogole do kina bollywood. po pierwsze jest zdecydowanie za chuda. po drugie nie ma bioder, przez co smiesznie wyglada tanczac (no bo jak mozna krecic biodrami skoro sie ich nie ma), troche tak jak alicja janosz spiewajaca 'bo we mnie jest seks' w idolu. po trzecie deepika jest wysoka (175cm to duzo zwlaszcza jak na hinduske) a to, polaczone ze szczupla budowa daje wrazenie jakiejs takiej... hmmm... koslawosci. przynajmniej taka wydawala mi sie w 'om shanti om'. koslawa.

nie wiem, moze po prostu przywyklam do tego, ze kobiety w bollywood sa raczej seksowne, maja pelne ksztalty i wprost emanuja kobiecoscia. no ale jak widac i do indii w koncu dotarla mania chudosci...

no bo wezmy taka madhuri dixit czy kajol. moim zdaniem deepika nie siega im nawet do piet. na tym tle wyglada raczej jak mala dziewczynka przebrana w ciuszki mamusi...

o zdolnosciach aktorskich panny padukone nie bede sie tu nawet rozpisywac, gdyz ogolnie wychodze z zalozenia, ze w bollywood liczy sie tylko uroda i zdolnosci taneczne, totez piszac o warsztacie aktorskim musialabym pojechac nawet po swojej ukochanej kajol. wracajac jednak do deepiki - dziewczyno, wroc na wybieg!



adarutoshoppu

Co Ty od niej chcesz, a mnie się podoba, bardziej stawiałam ją jako wzór kobiety. No ale może masz racje. W tym sławnym stroju z om shanti om wyglądała tak prześlicznie,że można się rozpłynąć

Anita03

Deepika zaczynała jako modelka a tam pełne kształty i niski wzrost raczej nie sa mile widziane.

Ja ją bardzo lubię;)

Primeval

Ona zupełnie nie potrafi grać. W Bachna ae haseeno i Break ke baad to już zupełnie nie dała rady. Także niech dba bardzo o urodę;)

ejka_2

Według mnie jest bardzo dobrą aktorką, w "Om Shanti Om" była wręcz świetna (a to był jej debiut). W "Bachna ae haseeno" uważam że sobie poradziła - jeśli do swojej roli miała zbyt idealną urodę i make-up - bo przecież jej postać pracowała, uczyła się ciężko a mimo to nie miała żadnych oznak zmęczenia - to jest to kwestia ludzi, którzy jej rolę zaproponowali, bo Deepika poradziła sobie z wyrażaniem emocji w tym filmie, poza tym taki dobór postaci i urody jest charakterystyczny dla wytwórni Yash Raj Films, gdzie wszystko, łącznie z pomieszczeniami jest idealne bez względu na to, czy ma to jakieś odbicie w rzeczywistości, a ten film wypuściła właśnie ta wytórnia. Deepika była też dobra w "Chandni Chowk To China", "Love Aaj Kal"... ja nie mam do niej zastrzeżeń, a dodatkowo jest śliczna jak mówicie więc jak najbardziej pasuje do Bollywood:) Nie sądzę, żeby dotarła tam mania chudości bo Kajol i inne wciąż sobie radzą, a i równocześnie z rozwojem kariery jej i Madhuri w Bolly tryumf świeciły panny Kapoor, Kareena i Karishma, chude jak nieszczęście, które w dodatku w ogóle nie potrafią grać (tzn. Kareena dopiero niedawno zaczęła rozumieć, o co w tym chodzi;)). A przepraszam założycielkę tematu która napisała że w Bolly nie liczą się umiejętności aktorskie, bo jak dla kogo - dla mnie uroda w filmie bez dobrej gry jest nic niewarta (przekonałam się o tym, oglądając wiele filmów z Aishwaryą Rai). I cieszę się, że jednak aktorzy i aktorki mają różne figury, urodę, nadają się do innych ról, że nie każda jest kobieca bo nie każda rola wymaga kobiecości - Deepika gra raczej nowoczesne dziewczyny i tańczy współczesne układy, nie chodzi wtedy w sari tylko w kurtkach i skąpych spódniczkach i ze swoją urodą wygląda w nich lepiej. Aha, i po Kajol też nie pojadę bo uważam, że jest genialną aktorką, z roku na rok coraz lepszą. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones