Demi Moore

Demetria Gene Guynes

7,7
14 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Demi Moore

Demi jest ładna ale jej oczy są za blisko siebie, po prostu są zbyt blisko osadzone, a co do
gry według mnie gra bardzo dobrze oby tak dalej...

Majeczka10

"oczy za blisko siebie"? hahahha co to za głupoty? Niezłe, naprawdę dobre.

czarna404

Weź człowieku chyba nie rozumiesz o co mi chodzi

Majeczka10

No właśnie rozumiem więc wytłumacz te swoje wypociny człowieku.

czarna404

Wyrażam swoją opinię mam takie prawo i korzystam z tego. A co do tych oczu to wcale nie jest śmieszne są takie jak napisałam i tyle chyba, że ty po prostu nie rozumiesz co znaczy oczy blisko osadzone.

Majeczka10

Jak moga być oczy blisko siebie osadzone? Demi ma całkiem normalne oczy. Smieje się z Twojej opini nie z jej oczu. Ładna kobieta i oczy jak najbardziej w porządku.

czarna404

Oczy blisko osadzone to takie które mają niewielki odstęp między sobą myślę, że to dość proste do zrozumienia. A Demi faktycznie jest ładną kobietą i ma ładne oczy z tym, że są dosyć blisko osadzone.

Majeczka10

Przemawia przez Ciebie zazdrość. U siebie też doszukujesz się takich 'wad'? Może masz prawe ucho wyżej niż lewe, co? Ale się uśmiałem!

Zarexoholik

Absolutnie nie!!! Jeżeli tak uważasz mylisz się sama jestem ładną dziewczyną więc nikomu nic nie zazdroszczę piszę tylko co myślę nie wszyscy muszą się ze mną zgadzać, może faktycznie jestem małostkowa ale taka właśnie jest cecha mojego charakteru dla niektórych to niedorzeczne a ja właśnie taka jestem.

Majeczka10

Moim zdaniem Demi Moore jest ładną kobietą, ale to nie do końca zasługa natury!! Wystarczy spojrzeć na jej stare zdjęcia i obecna zdjęcie profilowe - jakaś parodia i karykatury przerobiona jakimś profesjonalnym programem komputerowym. To chyba żart żeby kobieta która ma ponad 50 lat wyglądała młodziej ode mnie (ja mam 24 lata). A z tymi oczami to rozumiem o co chodzi i Cie w 100 % popieram - może to od zbyt dużej ilości kwasu czy botoksu ??

Majeczka10

Coo?? To jakis zart? Kogo to interesuje? Nawet jesli to ja nawet tego nie zauwazyłam bo po co przygladac sie i szukac dziury w całym skoro ogólnie Demi to niezła laska. Mnie kompletnie to nie przeszkadza. Niech każda laska ma nawet oko przy oku jesli tylko bedzie w połowie tak ladna jak demi.

Jordan09

Rozumiem, każdy ma prawo do własnego zdania.

Majeczka10

ahahahhahahahaha dobre , oczy blisko siebie ?

paulina1g5

Tzn. jest taka wada urody, Majeczka sobie tego nie wymyśliła. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i full stron wyskoczy typu: "blisko osadzone, za małe: jak malować oczy" itp. itd. Ale moim zdaniem Demi akurat to nie dotyczy, normalne ma oczy, bardzo ładne zresztą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones