Denzel Washington

Denzel Hayes Washington Jr.

8,5
75 770 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denzel Washington

Ja osobiście wolę Denzela w roli pozytywnych bohaterów, co czyni go jednym z naprawdę niewielu, którzy bardziejmi się podobają w takiej roli:) A Wy jak wolicie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
thierryhenry0211

ja własnie oglądając dzień próby stwierdziłam, że wolę go jako pozytyną postać. Aczkolwiek każdy ma swoje spostrzeżenia :)

dzikudzina

Nie, nie każdy.

astat_2

CHyba, że ktoś nie ma mózgu lub bezmyślnie podąża za opinią mas, poza tym to zdecydowanie każdy człowiek myślący.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dzikudzina

A mi w zasadzie wszystko jedno. Chyba ciutke wole go w czarnyc charakterech, ale generalnie jesli film dobry, to mi wszystko jedno.

dzikudzina

Generalnie nie widziałem złego filmu z Danzelem, każda postać, którą gra jest genialna. Moim zdaniem najlepsza rola to F. Lucas w American Gangsterze, czyli postać negatywna, chociaż nie do końca. Jeśli chodzi o filmy z Danzelem no to:
1. American Gangster - zła
2. Człowiek w ogniu - dobra
3. Lot - zła/dobra, w sumie ciężko stwierdzić jednoznacznie
4. Dzień próby - dobra
5. John Q - dobra

HaryFromTibet

Dzień próby to raczej zła postać :)

gaca_

Moim zdaniem bardziej dobra mimo wszystko, film jest nietypowy przez co znakomity. Pozdrawiam

HaryFromTibet

W "Dniu próby" nie był skorumpowanym gliną, hazardzistą i mordercą na celowniku ruskiej mafii?

dzikudzina

Ja go widzę tylko jako czarnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones