Devon Aoki

Devon Edwenna Aoki

7,3
2 414 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Devon Aoki

straszydło z kataną

użytkownik usunięty

Oglądając Sin City, wkurzała mnie jedna rzecz, nazywa się Devon Aoki :P
Jak se pomyślę że ma grać Valerie Duval w filmie Mutant Chronicles to mnie krew zalewa...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

O kurcze, ona ma zagrać Duval? czaad :) pasuje jak mało kto. w takim razie jest film na który czekać będę z niecierpliwością.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
colagio

ej, co tak łostro? ladna panna jest i widocznie utalentowana, skoro ma juz kalendarz zajety na 2009 roczek... chcoiaz ja wole jackie chana:P

użytkownik usunięty
Daggulka_Preity

zgadzamy sie co do urody azjatek i rzeczywiscie zgadzam sie z Toba co do jej talentu ^_^

dziekuje bardzo:))) chociaz jak ogladalam doa, to az sie zdziwilam, jak przez caly film mozna sie ani razu nie usmiechnac:))))

użytkownik usunięty
Daggulka_Preity

w sumie masz racje ale ogólnie ja lubie apropos wypełniłem twoja ankiete imie krystian reszta przeczytasz ^_^

wow:)) niezle:)) przeczytalam:] to serio z tym poznaniem sie?? mozesz na razie napisac mi na majla:P dagat92@poczta.onet.pl cokolwiek to ci podam maybe gg:))))) a poza tym:] co do ankietki:))) wlasnie w paris hilton i billu kaulitzie ( chyba tak to sie odmienia) chodzilo o wiekszy obciach:-) ktore z tych dwocvh... zjawisk przyrodnicznych wydaje ci sie wiekszym obciachem:)) pozdrawiam serdecznie:_)

Daggulka_Preity

O tak,Jackie Chan jest baaardzo piękny..tak jak ci hinduscy aktorzy ;) :D)))

colagio

Ciekawe, co ona zrobiłaby z twoim parszywum ryjem?

użytkownik usunięty
sakurazukamori

nie mogła by się nadziwić urodą mojej twarzy za to twoją upieprzyła by
na pół tą swoją kataną

To odpowiedź na post założyciela tematu. Może najpierw pomyśl zanim coś napiszesz człowieczku?

sakurazukamori

Nie założyciela, tylko colagio. Wystarczy czytać i wyciągać logiczne wnioski. Nie mam wpływu na to gdzie odpowiedzi się pojawiają, bo pomimo pozornego ich uporządkowania i tak często nie wiadomo kto komu i na co odpowiada.

użytkownik usunięty
sakurazukamori

myslałem że to do mnie heh więc sorry za to co napisałem

użytkownik usunięty
sakurazukamori

szczerze to wiadomo kto do kogo pisze bo opcja odpowiedź jest kierowana do osoby której chcesz odpowiedzieć, więc powinieneś odpowiedzieć nie na moje zdanie ale na to na początku

Może s twarzy nie jest za ładna ale w Filmie Za szybcy za wściekli była zajebiście seksowna:)

R_E_B_E_L

Devon Aoki jako Miho w filmie "Sin City" jest dos-ko-na-ła.Kropka.

ciekawe kogo masz lepszego na myśli i która aktorka by była na jej miejscu lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones