Diego LunaI

Diego Dionisio Luna Alexander

7,6
13 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diego Luna

Powiem tak.
Jako aktor jest niezły, widać, że wcielanie sie w inne postacie nie stanowi dla Niego problemu, wszystko co pokazuje jest naturalne co pozwala wczuc sie w klimat filmu, w którym gra. To wszystko pozwala mi (wypowiadam się za siebie, żeby nie bylo)uwierzyć w rolę, którą gra.
Za aktorstwo daję 7/10 gdyż nie grał On tak diametralnie różnych ról jak np. Jego przyjaciel Gael García Bernal, ktoremu z czystym sumieniem moge dać 10/10.

Jako mężczyzna trudno określic zależy to od roli. Według mnie nie jest może bożyszczem ale momentami nawet jest pociągający. W kwesti filmowej wzrost nie odgrywa dużej roli (w przeciwieństwie do modelingu) więc tejże kwesti nie poruszam. Co do twarzy to mogę stwierdzić, iż ma ładny usmiech, oczy również magnetyzujące. Co do budowy to nie jest ani zbyt masywny ani zbyt szczupły po prostu w sam raz. Na ekranie prezentuje sie nawet ładnie co daje jemu u mnie 8/10 gdyz tak na prawde dużą role w kwesti wyglądu ma rola i wizję co do niej reżysera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones