Diego LunaI

Diego Dionisio Luna Alexander

7,6
13 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diego Luna

Czy oprócz "Fridy", "I twoją matkę też" oraz "Dirty Dancing 2" można jakoś dotrzeć do filmów, w których zagrał? Myślę, że to ciekawa postać i chętnie obejrzałabym jego wcześniejsze role.

kinofan

Wiem, że jest do kupienia film "Criminal.Wielki przekret". To remake i taki saobie ale Luna fajnie zagrał. Widziałam .

kinofan

Z jego udziałem można również zobaczyć "Terminal" oraz "Nikotynę"
Terminal widziałam i musze powiedzieć, że nawet mi się podobał, ale jeżeli chodzi o Diego Lune nie gra tam żadnej specjalnie ważnej roli i za pieknie tam wygląda, ale zobaczuć zawsze można.
Natomiast "Nikotyne" ściągnęłam, ale cały czas nie mam czasu obejrzeć. Z tego co słysszałam jest to bardzo dobry film o czym świadczą nagrody jakie ten film otrzymał. Jedną z głównych ról gra właśnie Diego.

marciaczek3314

Czy przegrałabyś mi Nikotynę w zamian za jakiś inny film? Podaj mi maila, to prześlę ci listę tytułów.

kinofan

Tak szczerze to nie wiem czy znajde czas, ale postaram się - jak będziesz miała jakieś fajny film to zrobie wszystko. Tylko wpierw muszę znaleść tą "Nikotynę"... hmmmmm... gdzie ona może być. Fajnie by było gdybyś miała "I twoją matkę też", bo ja nie widziałam całego tego filmu tylko fragmenty... niestety. Tyle że ten mój film jest na divixa (czy jak to tam sie pisze) Kontakt: marta3314@wp.pl

marciaczek3314

ja mam "I twoją matkę też", ale na dvd, mogę przesłać(ale pocztą, bo innej możliwości nie widzę:) w zamian np. za "Nikotynę":)

kinofan

Nadal nie mogę znaleść "Nikotyny" :'( A tak bym sobie chętnie obejrzała... no ale cóż, chyba ściagnę sobie jeszcze raz i wtedy napiszę. Nareszcie ostatnio mogłam obejrzeć "I twoją matkę też". Film... sam w sobie fajny... ale chyba nie dla mnie. Diego Luna gra tam super!!! :)

marciaczek3314

"Terminal" można łatwo znaleźć :) powiem szczerze ze to jedyny film z jego udzialem jaki widzialam, ale bardzo mi się podobał ^^'

McDreamy

Njlepszy film z nim to "zanim zapadnie noc" z Johnnym Deppem

Taja

Jeśli ktoś poszukuje filmu Criminal, to może zgłosić się do mnie.

zwijezda

W jego filmografii wystepuje film goal, ale ja oglądając go nie zauważyłam diego. czy moze ktos mi powiedziec w którym momencie sie pojawia??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones