Diego LunaI

Diego Dionisio Luna Alexander

7,6
12 987 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diego Luna

Nie przykładam nadmiernej wagi do wyglądu, a w przypadku aktorów to już dla mnie całkowicie
drugorzędne. Niemniej akurat Luna jest dla mnie w jednym procencie naprawdę brzydkich
aktorów. Przy całym szacunku dla dobrego warsztatu aktorskiego, ale urodą nie grzeszy.

kaleenee

DAMN SEXY !
Nie mogę oderwać oczu jak tańczy.

agatija

A ja go właśnie obejrzałam w "Aurorze i Archaniele" i po prostu tchu nie mogę złapać. W ogóle film niesamowity a Diego w czarnym garniturze i białej koszuli z lekką bródką poruszył mnie do głębi. W Dirty Dancing 2 to był jeszcze chłopiec, ale tu jest taki męski, a jednocześnie chłopięcy. Oszalałam.

Herma35

Naprawdę brzydkich???? Matko Boska, wręcz przeciwnie. Chociaż on pewnie nawet w wieku 60 lat będzie wyglądał chłopięco:))

DizzyMissLizzy

Już taka jego uroda. Ale to jego atut. Ta jego chłopięcość jest bardzo sexy.

kaleenee

nie jest może jakiś przystojny, ale ma coś takiego w sobie, ze mi się podoba ;)

kaleenee

Zależy od filmu i zarostu :D

kaleenee

Ma w sobie to cos co przyciaga ;) Ja uwazam ze jest przystojny ale o gustach i guscikach sie nie dyskutuje :) Jednym sie podoba drugim juz nie. Co do tanca....chcialabym aby tak mna pokrecil jak w DD2

kaleenee

Jest całkiem przystojny i zapamiętywalny a to już dużo. Fajna rola w Rogue 1.

kaleenee

Bardzo przystojny! Uwielbiam takich mężczyzn, którzy przez swoją nieoczywistą urodę są tak bardzo pociągający. Przez większość czasu miałam tak z Alanem Rickmanem [*]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones