Diego LunaI

Diego Dionisio Luna Alexander

7,6
13 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diego Luna

każdy może mieć swoje zdanie na temat jego, więc moim zdaniem wcale nie jest przystojny ani ładny! nie wiem jakoś dziwnie wygląda, jakby nie miał zębów czy coś...hehe....nie jest aż taki zły, ale jak dla mnie odpada. nie ma tego przysłowiowego 'czegoś' :P

Trzmiel_2

Bo nie widziałaś pewnie Dirty Dancing 2......tylko to zdjęcie.. Ja wcale nie mówię, że mi się podoba(bo już mi przeszło) ale nie jest brzydki.

YoGi_2

fakt..każdy ma swoje zdanie..ale radze wam sie lepiej przyjrzec i poogladac wszystkie filmy z jego udziałem. ;P

Trzmiel_2

To prawda że jeśli nie Dirty Dancing 2 to nie wiesz jaki on jest boski...

Trzmiel_2

Zgadzam się jak najbardziej z twoimi słowami, i choć użytkoniczki piszą, że piszesz tak bo nie widziałaś Dirty Dancing 2 to ja moge powiedzieć, że widziałam i to właśnie on najbardziej mi przeszkadzał w tym filmie, niepasował do niego. On jest ładny, ale nie przystojny. To jest tylko moje skromne zdanie, które może się troche różni od wiekszości opini, ale cóż " o gustach się nie dyskutuje"

krawczyk

Mi tez jakos tam nie pasowal, kurcze on wcale nie byl meski:P

krawczyk

Oh dziewczyny, dziewczyny... skąd możecie wiedzieć, że nie oglądałam 'Dirty Dancing' jak przecież tego nie napisałam :P Rozczaruje was, bo oglądałąm! i nie tylko ten film z jego udziałem, ale również widziałam: Treminal, Frida, Gol, Łowcy wampirów i to wszystko z nim! I zdania nadal nie zmienie! Niedawno oglądałam DD2 i jeszcze bardziej się ipewniłam, bo już zapomniałam jaki nie jest męski- jak to moja poprzedniczka trafnie stwierdziła :) Zdzicha i krawczyk jest nas troje! ;)

Trzmiel_2

Ok ja tez dodam kilka zdan od siebie. Wedlug mnie jest uroczy i wrecz przeciwnie ma to cos!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones