Diego LunaI

Diego Dionisio Luna Alexander

7,6
13 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diego Luna

ten gosc jest tak pociagajacy ze na dirty dancing nie moglam wytrzymac!!! zatanczyc z nim to marzenie!!!! teraz na pewno zrobi niezla kariere!! :***

użytkownik usunięty
HanaHanaa_i_Hanna

Masz zupełną racje! Cudownie by było z nim tańczyć. Jak ja zazdroszcze tej aktorce co grała główną role. On jest zajebi.. ma coś w sobie.

użytkownik usunięty

Jejku uspokojcie sie kobietki:) Czytalam w amerykanskim Vogue'u bodajze, wywiad z Diego gdzie sam stwierdzil, ze tanczyc to on nie umie i na imprezach musi byc totalnie napruty zeby w ogole go ktos zmusil do podrygiwania na parkiecie. Poza tym, w prywatnym zyciu mu blizej do Tenocha z "Y tu mama tambien" niz romantycznego Javiera z "Dirty dancing - Havana nights" Przynajmniej tak mozna wywnioskowac z tego co pisza o nim w meksykanskiej, hiszpanskiej i amerykanskiej prasie :).

użytkownik usunięty
HanaHanaa_i_Hanna

powiem tylko : hmmmm :)) zgadzam sie z Tobą w 100% , jest bardz bardzo przystojny ciekawa jestem tylko jaki ma charakter.... hmmm pozdrawiam

użytkownik usunięty

jak szukalam jego zdjec w sieci to znalazłam kilka na których wyglada jakl kawał skurczybyka...hihih.Lepiej wyglada bez zarostu:)

HanaHanaa_i_Hanna

No zgadzam się z tobą w 100 % ze diego jest śliczny... :D dosłownie zazdroszcze tej co grała główna role w dirty dancing havana nights....i mogła z nim tańczyc na nawet całowac ...

HanaHanaa_i_Hanna

No zgadzam się z tobą w 100 % ze diego jest śliczny... :D dosłownie zazdroszcze tej co grała główna role w dirty dancing havana nights....i mogła z nim tańczyc na nawet całowac ...

HanaHanaa_i_Hanna

jejku ja też juz normalnie niemoge!! a jak on bosko tanczył w ogole tacy latynosi są the bestt....(serduszko) poprostu ... tez bym chciala spbie z nim potanczych eh.. jest BOSKI!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones