Diego LunaI

Diego Dionisio Luna Alexander

7,6
13 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diego Luna

diego luna, mimo ze faktycznie, uroda nie grzeszy, w filmie dirty dancing porusza sie w tak zmyslowy sposob, ze w tancu jest najwiekszym przystojniakiem jakiego w zyciu widzialam, bo przeciez 'w tancu, mozna byc kim tylko sie zamarzy'

sidslady

no
dyć
prowda
;]

P.S. Pozdrowienia z gór ;]

sidslady

no
dyć
prowda
;]

P.S. Pozdrowienia z gór ;]

Radmelka

W Dirty Dancing 2, to on jest po prostu.... Mrrrau! ;]

Yuzuki

widziałam Diega w Terminalu,Bezprawiu no i oczywiście w Dirty Dancing 2 i sadze,ze jest świetnym aktorem i choć jak już inni pisali nie jest męski ale świetnie tańczy i przyznajmy ,że każda z nas chciałaby z nim zatanczyc:D

sidslady

Musicie go zobaczyć jeszcze w "Nikotynie" i w "I twoją matke też" tam to poprostu ... mrau.. :) on jest najbardziej boskim z boskich facetów stąpających po ziemi :)

sidslady

W filmie Dirty Dancing to on się zachowuje jak istne bożyszcze kobiet. Porusza się tak ... jakby seks miał wpisany w swoja naturę. Dla mnie jest mrau mrau mrau...

sidslady


mi się podobał jako Tenoch w 'I twoją matkę też';
ale jako Javier był bezkonkurencyjny.
ten taniec..
przeprzeprzeprzeprzeprzeprzewspaniały <3

kakalko

Tak!! Zgadzam się!!! Hmm... poprostu nic tlyko się na takiego rzucić :P

sidslady

ymmm jak on tanczyl to cala bylam w dreszczach :D:D:D noramlnie zakochac sie mozna xD jak on sie tam poruszal mmm... huhu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones