Diego LunaI

Diego Dionisio Luna Alexander

7,6
13 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diego Luna

ten kto twierdzi ze lepiej tanczy niz patrick swayze chyba sam niewiele zna sie na tancu!!!!!!!!! to obraza!!!! a co to niego to ......moze byc taki przecietny znikajacy w tlumie aktoreczek

Prros

Hmm... Jakby Ci to powiedzieć...
1) Na 100% duuużo lepiej tańczy od Patricka.
2) W 100% jest baaardzo przystojny.
3) Według mnie nie jest jednym z "tych" aktorów, którzy zabłysną na 5 minut i zgasną.
W moim serduchu on zawsze będzie istniał. I nie mówię tu o żadnym zakochaniu, tylko jest wybitnym aktorem i ja zawsze będę go pamiętać. A! Jeszcze jedna uwaga! Nie możesz uważać się za experta od tańca bo na pewno nim nie jesteś! On tańczy znacznie lepiej od P.S.!!! Mam nadzieję, że zmienisz zdanie na jego temat...

Isss

owszem jestem expertem od tanca kochana:)

Prros

ups...
Ale jednak coś musi być w tym, że wszyscy znajomi których się pytałam sądzą, że Diego lepiej tańczy od Patricka... Jak na mój gust Patrick ma staromodne, sztuczne ruchy, a poza tym wygląda śmiesznie. Żadna z moich koleżanek nie chciałaby tańczyć z Patrickiem (i nie chodzi tu o wygląd zewnętrzny, tylko o styl), ale pragnęłaby zatańczyć choć jeden raz z Diego Luna... To chyba coś znaczy...

Isss

A ja chciałabym zatańczyć z P.S. !!! Uważam również że nie powinno się tych dwóch do siebie porównywać bo Patrik ma inny styl od Diego i są troche z różnych czasów. To że Patrick tańczy staromodnie to niektórym może się właśnie podobać. Każdemu co innego się podoba.

Prros

wiesz on naprawde świetnie tańczy i w jego tańcu jest cos niezwykłego, tak sie zastanawiam...widziałąś wogóle jak on tańczy??

Iris_4

Tak szczerze - jeśli chodzi o kwestie urody - w momencie gdy stał się taki popularny (to jest względne swoją drogą) zastanawiałam się jak on się może fizycznie dziewczynom podobać? Bo oglądałam go w filmie Vampires los Muertos - obejrzyjcie sobie i wtedy porównacie jak można z kogoś zrobić przystojniachę jeśli się chce. W VLM to symboli seksu się nie zalicza. Osobiście nic do niego nie mam, nie interesuję się tym aktorem bo nie widzę w nim większego potencjału, ale wydaje się sympatyczny. Tylko mówię - jak to ze zwykłego chłopaka można zrobić nagle bożyszcze. A swoją drogą - VLM nie polecam - chyba że ktoś chce się pośmiać, bo film totalnie denny.

Prros

Hmmm... Diego wybitnym aktorem? Tylko... gdzie on zagrał że jest taki znowu wybitny?W Dirty Dancing 2? Terminal? Aaaa, no tak coż to za wybitne i ponadczasowe role... Mi się osobiście DD 2 bardzo podobał, ale nie jest to żaden wybitny film. I Diego zagrał w nim poprawnie, jak przystało na taki lekki filmik. Wybitnym aktorem można nazważ De Niro albo Ala Pacino. Porównaj sobie ich. Wiadomo, że Diego jest młodszy i że może nas jesczze czymś zaskoczyć. Ale jak narazie, z pewnością nie można go nazwać wybitnym. A co do tematu to ciężko porównywać taniec Patricka i Diego, bo to zupełnie inne czasy...

Skylaria

Ja znam sie na tańcu, bo trenuje taniec towarzyski juz prawie 8 lat. Diego tanczy ZDECYDOWANIE lepiej od P.S. i to nie ze wzgledu na kies style o ktorych tu piszecie, ale na to , ze jest bardziej naturalny jego ruchy sa prawdziwe - nie da się tego wytlumaczyc trzeba to widziec i choc troche sie w tym orientowac....Pozatym Swayze chodzil do szkoly baletowej i on JEST atncerzem, Luna uczyl się tanca przez 10 tygodni a mimo to tańczy wspaniale, 10000 razy lepiej niz Swayzy...To chyba swiadczy o talencie
Rozsmieszyla mnie wypowiedz tej dziewczyny , ktora napisala, ze hjak ktos ma choc najmniejsze pojecie o tancu, to z pewnoscią spodoba sie mu P.S
Brawo!!
Widac, ze ty tego pojecia nie masz wcale
Chociaz P.S tez nie jest zly, ale napewno gorszy od D.l.

_KaSiEk_

Nie no Patrick Swayzie naprawde tańczy znakomicie... ale ten Diego Luna ma talent - porusza sie tak bardzo pewnie i swobodnie. Jak obejrzałam Dirty Dancing 2, myslalam, że on jest tancerzem i sprawdzilam go na filmwebie - bylam baaaardzo zaskoczona tym ze zagral tez w wielu innych filmach (np:terminal). Obaj panowie swietnie tancza.

Loolly

SWOBODNIE - i to jest wlasnie to...dlatego tak swietnie mu to wychodzi... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones