Diego LunaI

Diego Dionisio Luna Alexander

7,6
13 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diego Luna

patrzę na to zdjęcie i stwierdzam, że... trochę przypomina mojego Johnny'ego Deppa ;P jak myślicie?

nathalie_paradis

Mnie on Johnny'ego Depp'a w ogóle nie przypomina.
Moim zdaniem obydwoje mają "oryginalną" urodę. Ta "oryginalność" polega na tym, że albo ludzie mówią, że jest przystojny itp. albo krytykują.

Osobiście wielbię Johnny'ego za to, że jest fantastycznym aktorem i doskonale wciela się w każdą rolę (od bajki dla dzieci, aż po dramat psychologiczny). Natomiast Diego traktuję jako "przystojniaka", którzy wyglądem nadrabia błędy. Mimo wszystko jest jednym z moich ulubionych aktorów.

* To co napisałam na temat Diego Luny nie jest wywnioskowane na podstawie Dirty Dancing 2.

malinowa_2

w ogóle nie ma co porównywać pod kątem zdolności aktorskich :) Diego tylko na tym zdjęciu przypomina mi Deppa, w filmach rzeczywiście wygląda całkiem inaczej (a w Rudo y Cursi to już zupełnie). pozdrawiam.

nathalie_paradis

mi on strasznie przypomina jamesa morrisona xD

nathalie_paradis

Nie znam Twojego Johhny'ego Deppa, ale Diego Luna wydaje mi się podobny aktora o tym nazwisku.

Wilddancer

* NIE wydaje się - miało być

Wilddancer

Ile lat masz, że na oczy nie widziałaś Johnny'ego Deppa? hahahah.

nathalie_paradis

Podobny, Ale tylko na tym zdjęciu i to tylko trochę. Bo Johnny'emu to on nie dorównuje jednak.

IkaWero

A mnie Paula McCartneya z Beatlesów, gdy zespół już upadała i wszyscy nosili długie włosy i wąsy. (chodzi mi o jego przedstawienie w filmie ,,Obywatel Milk")

JohnTayds

dokładnie, Paul McCartney w długiej ciemnej brodzie i czarnych włosach, tak tak tak

nathalie_paradis

Też nie znam twojego Depp'a, ale tego Depp'e, którego ja znam nie przypomina ;)

nathalie_paradis

tylko troszeczkę przypomina Jonnego. I Diego Luna i Jonny Deep są przystojni i atrakcyjni.
P.S jak można nie znać Deep'a?

emidka

a jak można nie umieć poprawnie napisać jego nazwiska?

lorelei_

haha uwielbiam to. nie kieruje tego do użytkownika emdika, nie o to chodzi, śmieszą mnie ludzie którzy, na Deppa mówią, że DIP jest ich ulubionym aktorem, po tym jak obejrzeli AŻ wszystkie części Piratów z karaibów i na podstawie tego stwierdzają, że jest wszechstronnie utalentowany. Nie atakuje tu nikogo, mówię ogólnie. Znam pare takich osób.

nathalie_paradis

dokładnie to samo powiedziała... matko.. jak na tym zdjęciu, przynajmniej podczas pierwszego wrażenia jest do niego podobny!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones