Diego LunaI

Diego Dionisio Luna Alexander

7,6
13 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diego Luna

widzieliscie jak fatalnie wyglada w filmie "terminal" ?! blechh

użytkownik usunięty
bijaaaacz

a widzieliście go w " I twoją matkę też". nie obejżałam filmu do końca- zepsół całą atmosferę grzecznego chłopca.szkoda. mam nadzieję,że w "Golu" wypadnie lepiej

użytkownik usunięty

atmosfere grzecznego chlopca? co Ty bredzisz kochaniutka? miliard razy bardziej wole Lune w I twoja matke tez gdzie pokazal jak swietnym aktorem jest, niz w Dirty dancing 2 gdzie nie pokazal .. nic. Az mnie zmrozilo ze taki swietny facet zagral w takim filmidle dla 12 i 13 latek ktory opowiada o niczym. Zreszta w Terminalu tez zagral o niebo lepiej niz w DD2 mimo ze to rola drugoplanowa. a co do wygladu- jakby przynajmniej co 5 facet w Polsce wygladal jak Luna byloby naprawde swietnie. i to niezaleznie czy to jest Luna z I twoja matke tez, DD2, Terminalu, Criminalu czy Nicotiny.

użytkownik usunięty

wez ty jestes takas nie teges . Film DD2 opowiada o tancu i napewno niebedzie tam takiej akcji jak w sensacyjnym czy jak w thillerze. I nie jest to napewno durny film dla tempych 12 i 13 latek . Nie odzywaj sie jak sie nieznasz . Mi film sie bardzo bardzo podobal . Wlasnie fajne bylo w nim to ze byl orginalny .. nie mial scenariusza jak wszystkie filmy amerykanskie . O tym samym praktycznie (i niekrytykuje tu wcale filmow amerykanskich , bo wszystkie te popularne filmy mniej wiecej tak samo wygladaja nie tylko amerykanskie rzecz jasna ! ) Byl w cudownym kubańskim klimacie ktory kocham ... pokazywal polaczenie zupelnie innych ludzi z innych srodowisk poprzez ten specyficzny i niesamowity taniec . Zakochalam sie w tym filmie poprostu !!!! A diego luna byl fajny w DD2 ale na jakiejs gali go widzilam i ta brodka mnie rozbraja fuu

hahahaha, napisz jeszcze cos fajnego, mialam dola ale jak przeczytalam twoj post to mi przeszlo :) DD 2 filmem oryginalnym! tak.... zapewne! juz dawno czegos takiego nie widzialam, po prostu ten film jest taki "oryginalny" ze az wyznaczy nowe trendy w kinie swiatowym!

użytkownik usunięty

Buehehehhehehe dla tempych to może ten film nie jest ale dla tępych na pewno :). O rany ,ale mnie bawią opinie takich nastolatek jak ty, które nie mają pojęcia o kinematogriafii ale starają sie pokazać swoją wiedzę o filmie. Diego Luna, hmmm dla mnie to aktor jakich wiele, zwykły przeciętniak, który może za kilka lat zainteresuje mnie jakąś dobrą grą. Póki co widzę w nim jedynie idola nastolatek, które zachwycone jego rolą w DD2 zakochały się w ekranowym bohaterze i teraz za każdym razem kiedy coś o nim przeczytaja, bądź zobaczą jego zdjęcie zaraz sikają ze szczęścia w majtki. Nie no rewelka, poprosze o więcej podobnych komentarzy typowych "znafców" kina.

użytkownik usunięty

ej no nie przesadzajcie oki?! a powatym mówcie sobie co kcecie:P nie znam nikogo o tak pociągającym stylu i tańcu:P z przyjemnością zatańczyła bym z nim salse:D

użytkownik usunięty
bijaaaacz

On wszedzei jest przystojny!!
Zakochalam sie w nim w "DD2" ale po "I twoja matke tez" & "Termianlu" jeszcze bardziej(ah) (love)
www.emin3m-forever.blog.pl zapraszam=]
i_love_diego_luna@op.pl
piszcie=]

nie wazne jak wygląda, nie wazne jak gra wazne JAK TAŃCZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!(Serduszka)!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
__Magda__

uważam że on jest poprostu wykurwisty ale nie bede pisała że sie w nim zzakochałam bo nie można sie zakochać w kimś kogo sie nie zna hehe i włąściwie wie sie tylko jak on wygląda !! Film dd2 poprostu mnie oczarował i jest o 1000 razy lepszy od dd1 bo jest w nim właśnie diego luna !! i razem z tą blondynką tworzą naprawde niezłą parę !! nie wiem jak was ale mnie drażnia komentarze że to dandeta i wogóle ;/ bo dla mnie to jest najlepszy film jaki widziałam chociaż nie ma wiekszego przekazu ani psychologiczengo ani rzadnego prawie tylko że w tym filmie właśnie nie o to chodzi chodzi o taniec i wielkie emocje z nim związane !!

użytkownik usunięty
__Magda__

uważam że on jest poprostu wykurwisty ale nie bede pisała że sie w nim zzakochałam bo nie można sie zakochać w kimś kogo sie nie zna hehe i włąściwie wie sie tylko jak on wygląda !! Film dd2 poprostu mnie oczarował i jest o 1000 razy lepszy od dd1 bo jest w nim właśnie diego luna !! i razem z tą blondynką tworzą naprawde niezłą parę !! nie wiem jak was ale mnie drażnia komentarze że to dandeta i wogóle ;/ bo dla mnie to jest najlepszy film jaki widziałam chociaż nie ma wiekszego przekazu ani psychologiczengo ani rzadnego prawie tylko że w tym filmie właśnie nie o to chodzi chodzi o taniec i wielkie emocje z nim związane !!

użytkownik usunięty

rzeczywiście cięzko byłoby z tym psychologicznym zzrekazem. Nie no po przeczytaniu tego wyskoczyłam ze skarpetek. Jak czytam tego typu komentarze typowych fanek to od razu mam lepszy humor :D. Ehhh nawet nie skomentuje reszty, bo bym musiała pisać i pisać a głuptak i tak głuptakiem pozostanie, chyba że wyrośnie z bycia głuptakiem.

użytkownik usunięty
__Magda__

uważam że on jest poprostu wykurwisty ale nie bede pisała że sie w nim zzakochałam bo nie można sie zakochać w kimś kogo sie nie zna hehe i włąściwie wie sie tylko jak on wygląda !! Film dd2 poprostu mnie oczarował i jest o 1000 razy lepszy od dd1 bo jest w nim właśnie diego luna !! i razem z tą blondynką tworzą naprawde niezłą parę !! nie wiem jak was ale mnie drażnia komentarze że to dandeta i wogóle ;/ bo dla mnie to jest najlepszy film jaki widziałam chociaż nie ma wiekszego przekazu ani psychologiczengo ani rzadnego prawie tylko że w tym filmie właśnie nie o to chodzi chodzi o taniec i wielkie emocje z nim związane !!

użytkownik usunięty
bijaaaacz

zgadzam się, w "Dirty..." jest cholernie sexowny i ma wyjątkowo miły uśmiech, ale na zdjęciach i w innych filmach nie jest nawet ładny. Zwłaszcza te wąsy..;/
W "dirt dancing"... - może to wina filmu ze tak wygląda? W każdym bądź razie jestem wdzięczna temu filmowi, ze mogłam go takim zobaczyć. Boooski....

użytkownik usunięty

i w dodaku jak tańczy...a wiecie że zaczął się uczyć wszytskich tych kroków dwa miesiące przed zdjęciami do dd2?

bijaaaacz

A mi się podobał w DD2.... w Terminalu nie był zbyt urodziwy ale nieźle grał... a najładniej wyglądał w "Nikotynie"... chociaż jego kumpel w tym filmie mi się bardziej podobał ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones