Diego LunaI

Diego Dionisio Luna Alexander

7,6
13 045 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diego Luna

ma wygląd dzieciucha! zero męskości. brakuje mu tylko wąsów z mleka pod nosem. Oglądałam z nim 2 filmy i wygląda jeszcze gorzej w "I twoją matkę też", bo występuje obok przecudnego Gaela Garcii Bernala.

papusiak

ta, ciekawe jakie z nim filmy oglądałaś!!?? Ja oglądałam 1 i mi wystarczyło, żeby stwierdzić, ze jest piekny!!

slicznotka969

A mi się tam bardzo podoba...;)Gusta bywają różne=)

tysiaczek222

dirty dancing i I twoją matkę też, pierwszy film to szmira, drugi jest naprawdę dobry, ale Diego ładny nie jest. Przynajmniej dla mnie. Ja wolę Bernala.

papusiak

też oglądałam "I toją matkę też" i Bernal faktycznie przystojniejszy... ale Diego nie brzydki, choć urode ma chłopięcą.

W DD2 był boski i dobrze się ruszał *.*

allyson_

"ma wygląd dzieciucha! zero męskości. brakuje mu tylko wąsów z mleka pod nosem".

Tak, faktycznie. Zgodzę się. Ale to tylko dodaje mu uroku. Diego nie jest przystojny. Ale że jest ładny, to mogę powiedzieć bez wahania:)
Ale i tak wolę Bernala...

Gabrielle_Jodoin

Diego jest piękny i tyle..:):):********* Bernala tez niczego sobie..:):***** Same przystojniaki w tym Meksyku..:*** muszę tam pojechać..:):***

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones