Diego RamosI

Diego César Ramos

6,9
573 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diego Ramos

Właśnie oglądam powtórki "Zbuntowanego" i na jego widok moje serce przestaje bić :) Gdy
telenowela po raz pierwszy zagościła na naszych ekranach, byłam chyba jedyną małą dziewczynką
która kibicowała tej dwójce, czyli Sergio i Mili.

aangelika21

no ja też im kibicowałam , dlatego że Ivo ciągle Mili porzucał traktował ją jak lalkę mimo że ją kochał. Szkoda że potem Sergio wyjechał, mógł na ślub Mili przyjechać.

aangelika21

Nie ty jedna ;) - z tym, że od początku było wiadomo, że Milagros będzie z Ivem, więc było to więcej niż pozbawione nadziei ^^; Swoją drogą to Ramos zagrał później w "Amor latino", która ponoć pod względem rozwiązania wątków miłosnych wyłamała się ze stereotypów rządzących telenowelami latynoskimi: dwie "kanoniczne" pary z początku serialu się definitywnie rozpadły, a ich "części składowe" znalazły ostatecznie szczęście u boku postaci, z którymi nikt na początku by ich nie shippował XD
A propo niepojawienia się Sergia na ślubie w ostatnim odcinku - ogólnie rzecz biorąc to fakt, że z wielu fajnych postaci, które ulotniły się w trakcie serialu, w tym ostatnim odcinku powrócił tylko Bobby, jest jedną z przyczyn, dla których finał tego serialu to porażka (aczkolwiek zaczął się psuć już wcześniej - mniej więcej właśnie w tym momencie, gdy z serialu zniknęli Sergio, Florencia i wątek mafijny).

Gladka

serial zaczął się psuć nie tylko jak nie było Sergia, ale jak nie było Damiana, Viki i Rockiego. Dobrze że Flor odeszła bo nie pasowała do Iva.

kinomanka_13

Jeśli dobrze pamiętam, to Damian zniknął mniej więcej w tym czasie, co Sergio (choć później).
A jeszcze propo psucia się tego serialu - jedną z jego oznak było to, że kolejną rywalką Milagros do serca Iva stała się... po raz kolejny Andrea, a jeszcze po niej znowu Pilar - czyli podwójna powtórka z rozrywki ;> Ewidentnie twórcy tego serialu nie mieli już pomysłów na nowe postaci %)

aangelika21

Chyba miałaś na myśli, że Ci serce zaczyna bić szybciej. Jakby Ci przestało bić, to byś mogła do niego wzdychać, ale już wyłącznie sześć stóp pod ziemią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones