Dieter Laser

7,5
1 014 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dieter Laser

Obejrzałam właśnie Ludzką Stonogę i muszę przyznać, że gra aktorska tego faceta to
naprawdę niezły poziom, ale mimo wszystko sprawia, że twarz tego człowieka budzi we
mnie najgorsze odczucia... Być może w innej charakteryzacji itd. nabrałby nieco bardziej
pastelowych kolorów, ale... nie mam ochoty tego sprawdzać. Nie wydaje mi się, aby
przyjmowanie ról takich, jak LS było dla aktora dobre, korzystne i owocne... Nie chciałabym
pójść do kina na żadną produkcję, w której grać będzie ten aktor.

kas71

ja tam nie wiem, nie mam zdania na temat tego gościa co nie szkodziło mi wystawić mu ocenę "1" za samą mordę.

Kax79

Jak możesz dawać komuś ocenę (za aktorstwo) ze względu na jego wygląd, przepraszam ale to kompletny kretynizm.

FlammeFleur

Precyzuję swoją poprzednią wypowiedź tj. ocenę 1 wystawiłem mu za samą mordę, nie za aktorstwo (nie wiem jak gra bo nie widziałem żadnego filmu z jego udziałem wobec czego 1-ka za aktorstwo byłaby prawdopodobnie na wyrost).

Kax79

Myślałam, że go tak oceniłeś na fw haha.

FlammeFleur

popieram.

nNesti

me too

kas71

IMO pasuje idealnie do roli psychopatycznego doktorka. W stonodze miażdży system.

Moderatorrr

dokładnie

kas71

Rola idealnie dopasowana do niego . Świetnie ją odegrał :)

kas71

Gość jest przerażający i basta!!!!!

kas71

hahaha tak samo dobry aktor jak żartburger rozwaliła mnie Twoja wypowiedź do łez

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones