Djimon Hounsou

Djimon Gaston Hounsou

7,5
26 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Djimon Hounsou

Dobry aktor

użytkownik usunięty

Przyzwoita gra aktorska. O wiele lepszy od np Jamie Foxx'a.

Oj, chyba trochę przesadziłeś. Obejrzyj film Ray. Rola Foxx'a to prawdziwy majstersztyk. Nie wspominając już o Soliście czy Zakładniku. Aczkolwiek podzielam zdanie, że Hounsou prezentuje przyzwoity poziom gry.

użytkownik usunięty
wdowiec20

Poza ta jedna rola niestety nie oferuje on nic więcej.

heh zawsze mnie to smieszy jak ktos ocenia koghos, a nie widzial wiekszosci filmow w ktorych sie mogl dany aktor wykazac.
Oprocz genilanej roli w Rayu, to ma jeszcze na koncie takie cudenka jak:
Odkupienie
Solista
Zakladnik
Jarhead
Ali

użytkownik usunięty
black_bastard

Pomylili Ci się aktorzy, bo nie przypominam sobie by Hounsou grał w tych filmach, za to mieliśmy popis słabego Foxa (w zakładniku to już była tragedia - przez niego wyszedł prawie film klasy B, na szczeście w Dijango uratował swoja reputację).

Naucz sie czytac ze zrozumieniem. Jak Zakladnik jest filmem klasy B to ty masz mózg klasy 0. Nie znasz sie na aktorstwie to po jaka cholere komentujesz. Widzialas Solistę ? Albo Jarhead czy swietne Odkupienie ?

użytkownik usunięty
black_bastard

Gdzie napisałam, że "Zakładnik" to film klasy B? Serio jesteś idiota, czy to tylko twój forumowy image?
Nie widziałam żadnego Solisty z Foxem, a Ray mu się trafił jak ślepej kurze ziarno. Fox jest cienki jak prezerwatyw, której użył twój stary.

Post dotyczy Djimon Hounsou i jeśli nie potrafisz wstawić orzeczenia do zdania to twoja wina betonie. Wstaw jeszcze serduszko, żeby wszyscy wiedzieli że jesteś homo.

" za to mieliśmy popis słabego Foxa (w zakładniku to już była tragedia - przez niego wyszedł prawie film klasy B"

niby co to jest, w tym zdaniu sugerujesz ten zarzut, wiec niestetytępa ruro sie pograzylas kolejny raz, w zakresie glupoty masz za pewne duze doswiadczenie.

"Nie widziałam żadnego Solisty z Foxem, a Ray mu się trafił jak ślepej kurze ziarno. Fox jest cienki jak prezerwatyw, której użył twój stary."

hahha jasne rola Raya przypadkowa hahahahha, sorry, ale masz cos z okiem, lub zaburzenia w percepcji odbioru wizualnego. Solisty nie widzialas to po jaka cholere otwierasz paszcze.

Aha teraz ty produkcie prostactwa bedziesz jechala po rodzinie czyjejs? No wiec okej. Moj ojciec przynajmniej wiedzial co to jest prezerwatywa, twoj zakladal worek po kartoflach stad wyszlo mu takie prostackie kartoflane dziewcze.

"Post dotyczy Djimon Hounsou i jeśli nie potrafisz wstawić orzeczenia do zdania to twoja wina betonie. Wstaw jeszcze serduszko, żeby wszyscy wiedzieli że jesteś homo."

Porownales w temacie tępa maso Djimona do Foxxa wiec k#rwa imbecylu sama sie zastanow czego dotyczy post, bo skoro przywolujesz w nim innego aktora to komentarze moga byc zwiazne takze z ta materią. Kompromitacja to twoja zyciowa misja ? I co ma do tego jakies ser duszko itp, nie masz argumentow wiec musisz sie odwolywac do tak prymitywnych zabiegow?

użytkownik usunięty
black_bastard

Czyli jednak to nie image.

Wracaj do kóz niedouczony wieśniaku, bo tęsknią.
Nie zapomnij o serduszku.

tak jakby z wygladu twojego avatara to twoje lico nieskalane myślą jest, takze wyglad prostackiej baby łaczy sie z twoja nikłą bystroscią idealnie :)

użytkownik usunięty
black_bastard

tak jakby z wygladu twojego avatara to twoje lico nieskalane myślą jest, takze wyglad prostackiego idioty łaczy sie z twoja nikłą bystroscią idealnie :)

heh tylko, z eja w moim avatarze mam logo wytworni plytowej a nie siebie, wiec z odroznianiem fikcji od rzeczywistosci masz chyba problem

użytkownik usunięty
black_bastard

dobra, to jak będę chciała kanapkę z pasztetem to wezmę twoje zdjęcie...

wiem, ze ci slinka cieknie :)

użytkownik usunięty
black_bastard

tobie NFZ refunduje ten net? od urodzenia tak masz?

nie, ale tobie mógłby dać środki na leki

użytkownik usunięty
black_bastard

czyli wypadek
mozesz wracac do kóz

a ty do obory

black_bastard

Nie wyczułeś wtedy jego prowokacji.

Jest świetny. Powinien zostać doceniony jak inni tak uzdolnieni aktorzy.

Ja obejrzałem go w sumie w dziesięciu filmach, ale tylko w Krwawym diamencie i w Gladiatorze pokazał się z dobrej strony. Po za tym gra głównie typowych twardzieli, czyli podobnie jak Foxx.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones