Dominika Ostałowska

7,2
3 277 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Ostałowska

Moja fascynacja panią Dominiką była reakcją na kontrast, jaki mnie poraził po obejrzeniu Teatru TV. Do tamtej pory znałam ją wyłącznie z serialu, a rola Marty jest, szczerze mówiąc, przeciętna. Ale w teatrze pani Ostałowska wcieliła się w skrajnie różne postaci, grając przekonująco, wręcz fenomenalnie. No i kreacja w Warszawie:D Czapki z głów!

Angie_5

Ja mam podobne odczucia, choć tytuł tematu uważam za nieco przesadzony. Moim zdaniem zagrała sporo całkiem dobrych ról. Jak widzę, jestem tu na portalu w mniejszości, jednak według mnie ma niesamowicie piękną, delikatną twarz i takież rysy, szczególnie podobała mi się w "Bożej podszewce". Moim zdaniem to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Tak sama ją odbieram. :)

bruce1940

Naprawde nie chcę być wulgarny, dlatego nic więcej nie powiem...

klandestino

Klandestino, wybacz mi, bo odnoszę wrażenie, że moja wypowiedź Cię bardzo zdenerwowała, a nie miałam najmniejszego zamiaru denerwować tu kogokolwiek, jednak piszę szczerze, jak sama odbieram tę aktorkę i jej urodę, szanując oczywiście także zdanie odmienne. :)

bruce1940

Nie zdenerwowała. Taki nie jestem. Pzdr

Angie_5

Ja też uwielbiam ją za rolę w Teatrze TV,a konkretnie za spektakl "Norymberga" w duecie z Januszem Gajosem!!!W "Warszawie " faktycznie była fenomenalna- "chapeaux bas"!!!

dominika_gogolek

może w teatrze pokazuje kunszt aktorski ale w filmie niestety nie i za to jej nie znoszę , lubię oglądać M jak miłość ale nie znoszę jej w tym serialu. Życzę jej tego by zagrała w jakieś komedii u boku Pazury wtedy może o niej zmienię zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones