Dominika Paleta

Dominika Paleta Paciorek

7,5
137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Paleta

niz po hiszpańsku:)tak mi sie wydaje a z telenowel to ja widziałam tylko w virgini i dobrze tam zagrała pasuje do roli czarnego charakteru:))bardzo podobna do siostry

jude119

Nie widziałaś Ją w " La Usurpadorze"?? <szok> niemożliwe.... ta tela była popularna w latach 90tych :P Ona grała tam czarny charakter, była narzeczoną głównego bohatera :D
ps.zagrała bardzo dobrze, pasują Jej czarne role:)

sydziuchna

Moim zdaniem ona świetnie mówi po polsku i gramatycznie i z tymi naszymi dziwadłami językowymi nie to co Joanna Krupa :D A z tego co wiem to Krupa wyjechała do Stanów mając zdaje się 15 lat a Paleta wyjechała do Meksyku w wieku 8 lat To o czymś świadczy...Ja ją do tej pory widziałam tylko w TDA ale dobrze jej wychodzi rola Ximeny (chorobliwie zazdrosnej wariatki) hehe :D

anika_15_shani

O kurde to ona ma Polskie korzenie?:D fajnie! Właśnie widziałam filmik jak odpowiada na pytania, na TwitCam i tam pierwszy raz usłyszałam jak mówi po Polsku. Niesamowicie fajne uczucie i muszę stwierdzić, że na prawdę ładnie mówi:) Lepiej niż Krupa

jude119

Fajnie,że w meksykańskich telenowelach pojawiają się aktorki o polskich korzeniach :)

pati1109

Fajna z niej babka i ładnie mowi po polsku.

jude119

po hiszpańsku mówi bardzo dobrze, z meksykańskim akcentem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones