Dominika Skoczylas

6,4
257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Skoczylas

Elo ogółem nie mam nic do jej gry aktorskiej bo jest miła i fajna ale styl i ubiór tragedia ! Dziewczyna ma powiedzmy z 25 lat a ubiera się jak by była na koloniach w latach 90 :/ nie chce nic mówić ale nie podoba mi się to ,te kolczyki wielkie ten makijaż nastolatki i ciuchy z gimnazjum :/ powinna o tym pomyśleć ;) nie znam drugiej takiej aktorki , w sumie mógłbym napisać tak o Annie Kaczmarczyk ale tamtej jakoś to w sumie pasuje a tej za grosz :/

użytkownik usunięty
ZnawcaKina91

Weź poprawkę na to, że tak ubiera się jej postać z ,,Lombardu", a nie ona, bo chociażby na zdjęciach z googla wygląda normalnie.

ZnawcaKina91

Znawca kina powinien odróżniać aktora od granej przez niego postaci i opisując aktora nie powinien mieć do niego pretensji o to że nie dobiera sobie kostiumów według własnego gustu tylko gra rolę zgodnie ze scenariuszem, w kostiumach pasujących do postaci. Aktorów grających w filmach historycznych też opisujesz że ubierają się jakby byli z innej epoki i dla tego ci się nie podobają?

użytkownik usunięty
ZnawcaKina91

Bardzo tanio i tandetnie wygląda,bo gra prostą dziewczynę z blokowiska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones