Don Francks

Donald Harvey Francks

6,5
273 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Don Francks

Pamiętam go z serialu ,,Nikita". Swoja droga jeśli kto pamięta ten serial, to prosiłbym o zdradzenie mi jego zakończenia, bo przegapiłem ostatni odcinek. Czy w ogóle go puszczono w polskiej telewizji to ja nie wiem?

Shadow_dawnego_ggggggg

Raczej go nie puszczono w TV. To się jakoś tak bez sensu skończyło że niby cały serial chcieli być razem a na Koniec jak już mogli to nic z tego nie wynikło.0-o . Ojciec Nikity ginie na jakimś moście i jako że to on był tym całym szefem i twórcą Sekcji Pierwszej to po nim Nikita staje się szefową i staje tam za tymi szybami gdzie zawsze stał Szef i Madeline i z góry na wszystko patrzy i koniec jest. A Michaela i jego tego syna żegna jeszcze wcześniej na jakimś dworcu poklepują się po ramionach i finito ona chyba mówi że jak będzie chciał to może kiedyś do tej nowej jej sekcji dołączyć. Także nie ma tam żadnego na koniec Love Story. I to jest najdziwniejsze -.. Może mieli już siebie dość po 5 sezonach.. :DD

lila_O

dzięki
Swoją droga skąd znasz zakończenie skoro nie puszczano ostatniego sezonu w polskiej telewizji?
Czyli mam rozumieć, że po tym pierwszym szefie (z którym był ten wątek z jego synem, który go poszukiwał i w końcu został zamordowany) przyszedł nowy szef, który okazął się z kolei ojcem Nikity
A Michael miał syna? A ile on miał lat? Czy to był syn tej jego żony co ją więzili terroryści i popełniła samobójstwo?

Shadow_dawnego_ggggggg

pare lat temu to z napisami oglądałam (wtedy nie było jeszcze lektora nigdzie), ale dziś widzę że jest z lektorem mozna sobie pobrać z freedisc.pl . To w ogóle bardzo się pokomplikowało z tymi szefami w sezonie 4. tam się okzało żę ten Mick co tak do Nikity przychodził do mieszkania (ten bez włosów)i tam jej jakieś bajki opowiadał, okazał się szefem Szefów i mało tego Nikita okazało się że była tylko podstawiona przez niego do kontrolowania Madline i Szefa. A potem się jeszcze okazuje już w sezonie chyba 5 że ten ojciec Nikity był założycielem tej sekcji i szefem szefów, i on już od początku ją tam wsadził do tej sekcji ! MASAKRA.-hahah Ale to już trzeba by samemu zobaczyć bo to zagmatwane bardzo. No tak ... a ten syn Michaela to jakieś 7 lat miał i on był z jakąś taką Eleną (nie z Simone tą z I sezonu) -to była jego przykrywka czy coś tam wymyślone przez sekcję że niby ma rodzinę normalną jakby coś, to sie chyba w 2 czy 3 sezonie okazuje.

lila_O

JESZCZE WIĘKSZE DZIĘKI
Jeszcze tylko jedno. Otóż piszesz: ,,tam się okzało żę ten Mick co tak do Nikity przychodził do mieszkania (ten bez włosów)i tam jej jakieś bajki opowiadał". Później piszesz: ,,A potem się jeszcze okazuje już w sezonie chyba 5 że ten ojciec Nikity był założycielem tej sekcji i szefem szefów". Czy ten opowiadający bajki bez włosów, to ojciec Nikity?

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie bo jeszcze później okazało się że Mick był tylko wynajętym aktorem do odgrywania różnych ról w tym Szefa Szefów którego w końcu nazwali Mr. Jones. I to ojciec Nikity był założycielem sekcji i w końcu ostatecznie Mr. Jonesem (taki stary dziadek). I w ogóle jak Nikita odnajduje tego ojca to on się przedstawia jej jako człowiek zza kurtyny i jako X. - haha:))) i jeszcze jak ona sie pyta dlaczego oni są w tej sekcji i że przeciez tyle razy mogła zginąć to ten ojciec jej mówi że już tak musiało być i że wiedział że ona sobie poradzi i nie zginie ... no i jakoś sie tak ona z tym szybko pogadza i nawet go LUBI :) aha ma jeszcze Nikita siostrę jakąś też była w tej skecji i mieszkała z jej ojcem cały czas. ale nie jakaś ważna bo nic o niej dalej nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones