Dorota Halama

Dorota Kurowicka

7,0
7 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Halama

Bardzo wybitna aktorka ...szkoda, że tak niedoceniana w Polskim kinie;-( świetnie zagrała swoją pierwszą rolę....podziwam ją i czekam na dalsze filmy z jej udziałem...

madzia0011

Nie mogę się z Tobą zgodzić!!! Jej pierwsza rola była do niczego!! Nie miała jeszcze tego wyrobienia aktorkiego, które zaprezentowała w rok później w swojej drugiej- i według mnie najlepszej- kreacji aktorskiej.

palkosky

No wiecie co?! Smieszycie mnie. Przeciez chyba wszyscy wiedzą, po za wami dwoma, ze swoje wielkie mozliwosci udowodnila dobiero w trzeciej produkcji. Jak to się mówi: do trzech razy sztuka. Od tej chwili zaczęła swoja błyskotliwą droge na sam szczyt. Mozemy sie cieszyc, ze jej kariera tak harmonijnie sie rozwija..

palluthus

O nie, nie! Nie mogę się z Tobą zgodzić! W "trójce" była zaćmiona przez Iktorna(to ten co poźniej grał w Gumisiach)! Swoją drogą-nie wiem, dlaczego jej własny mąż tak brutalnie zepchnął ją w cień przy tej produkcji...? Pani Dorocie należy sie wielki szacun za to, że mimo tak trudnych warunków, wykreowała się na osobę godną uwagi.
Pani Doroto - żółwik! -><-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones