Dorota Pomykała

7,7
7 560 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Pomykała

Warto dodać, że pani Dorota Pomykała wraz z Danutą Owczarek prowadzą zajęcia aktorskie dla młodych ludzi we własnej Szkole Aktorskiej i Studiu Aktorskim, które mieszczą się w "Pałacu Młodzieży" w Katowicach. Dla zainteresowanych podaję stronę internetową: www.art-play.art.pl

Marcin174

warto też dodać, że robią to za 600 zł miesięcznie, co jest wydatkiem nie na każdą kieszeń ;)

Czinaski

och, jak tylko 600zł to naprawdę nie dużo. Wiem, że nie wszyskich na to stać, ale patrząc na ceny w innych, podobnych szkołach, z równie dobrymi aktorami-wykładowcami, to jest to przystępna cena ;).

gatek29

Zwłaszcza że Połoński robi to samo w tym samym miejscu za jakieś 200-250 zł.

Czinaski

Czy chodzi może o jerzego połońskiego? po pierwsze przyznam szczerze, że nie wiedziałam, że uczy w tym samym miejscu. Po drugie, z całym szacunkiem do tego aktora, ale zdecydowanie bardziej cenię Panią Dorotę. Wykreowała wiele wspaniałych postaci,jest aktorką z dłuższym stażem, więc może ma po prostu więcej do zaoferowania...i stąd ta cena, dla porównania szkoła Ślesickiego zdziera 1500zł za miesiąc hehe.

pozdrawiam :)

gatek29

Tak, ale o starszego, ojca Jurka. Połoński porzucił swoją karierę na rzecz szkolenia młodych. A kiedyś był na Śląsku bardzo popularny. I na pewno jest aktorem z dłuższym stażem, niż pani Dorota.

Czinaski

Rozumiem że chodzisz na jego zajęcia więc próbujesz pokazać że on jest dobry a Pani Dorota jest Be. Po 1 zajęcia w Art Play nie kosztują 600zl tylko 450. Po 2 Art-play jest szkołą i zatrudnia bardzo wielu wykładowców nie tylko aktorów scen krakowskich i warszawskich ale także tancerzy i śpiewaków itp. Podczas gdy pan Połoński jest jeden. I uwierz mi że mi nie chodzi teraz pokazania wyższości jednego nad drugim tylko o prawdę. Logiczne że gdy przy czymś pracuje sztab ludzi i jest więcej zajęć to musi być drożej. Nie porównywał bym że jedno jest lepsze a drugie gorsze. Szanuje Połońskiego i ludzi którzy się tam uczą.

Dzemen

Po pierwsze - nie chodzę ani do Połońskiego, ani do Pomykały. Po drugie - Połoński podobnie jak pani Pomykała zatrudnia sztab ludzi - logopedów, nauczycieli śpiewu, tańca, ruchu itp.

Czinaski

OK. W takim razie, skoro to nie młody Połoński, to mój argument padł;). Jednak poniżej czytam że ktoś ma inne...

gatek29

Byłam tą szkołą zainteresowana, jednak rodzice stanowczo odmówili...jak już ktoś wspomniał nie jest to wydatek na każdą kieszeń, nawet 450 (choć jak się pytałam to 500) zł.Rozumiem doskonale, że jest to szkoła bardzo dobrze zaopatrzona i naprawdę byłam zainteresowana, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę...

użytkownik usunięty
Czinaski

Jestem uczennicą tej szkoły. Naprawdę jest to szkoła warta swojej ceny. Nie będę porównywać tej szkoły do innych szkół, bo w innych nie byłam, ale stanowczo mogę powiedzieć, że jest to bardzo dobra szkoła. Mój kolega przyjeżdża do Art-Play'a z Gdańska, bo nawet tam mówili mu, że jeżeli chce zdać egzamin eksternistyczny (a do tego jest potrzebna co najmniej dwuletnia szkoła aktorska), to tylko Art Play. Polecam tę szkołę. To mój drugi dom, w którym poznaję siebie i pielęgnuję swoją indywidualność. Polecam z całego serca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones