Dorota Zięciowska

6,8
560 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Zięciowska

dzięki tej Pani Matka chrzestna stała się moja ulubiona postacią z całego filmu :) sposob w jaki podkłada głos jest mistrzowski - absolutnie wredny wstrętny i odrażający lecz nie pozbawiony odrobiny sympatii i słodkości. doskonale podkreśla perfidnie dwulicowy charakter postaci :)
a udział w "Karolu ..."można wybaczyć ;p

Zgadzam się całkowicie;) Świetnie dubbinguje oraz fajnie śpiewa ;))

Podpisuję się.Pani Dorota Zięciowska świetnie poradziła sobie z rolą Wróżki Chrzestnej.Świetnie zaśpiewała piosenkę "Holding Out For a Hero"i przebiła naprawdę dobrą aktorkę Jennifer Saunders która też bardzo dobrze poradziła sobie z tą rolą.Ale w głosie pani Doroty Zięciowskiej jest coś czego brakuje w głosie pani Jennifer Saunders.Pani Dorota Zięciowska (kłaniam się) 10/10 Pani Jennifer Saunders 9/10

użytkownik usunięty
Dama90

Zgadzam sie:) Saunders była dobra, ale Zieciowska ma w głosie taką słodką fałszywość;)

Dama90

Nigdy nie sprawdzałem obsady ale byłem przekonany , że głos wróżki podkłada Ewa Ziętek :) a Fiony, Barbara Bursztynowicz :D

ciosina

Mi w partiach wokalnych bardzo jej głos przypominał Irenę Santor z kolei. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones