DrakeIV

Aubrey Drake Graham

5,5
85 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drake

beznadziejny raper, ale czego sie spodziewać, to w końcu twór kolejnego beztalencia, lil wayne'a
juz lepiej cudiego posłuchać albo j.cole'a

użytkownik usunięty
BlackShit

cudiego? ty wiesz co ty mówisz? może Drake nie jest najlepszy, ale nie nazywaj Weeziego beztalenciem, prosze. ;/

łizi to mały szczurek ze skrzeczącym głosem nastoletniego geja, który nie ma nic ciekawego do powiedzenia

użytkownik usunięty
BlackShit

a Cudi ma?

Cudiego przynajmniej da sie słuchać

użytkownik usunięty
BlackShit

ja jakoś Drake i Wayne'a też mogę słuchać. wszystko zależy od gustu.

Nie lepiej Tupaca posłuchać albo Eminema ? Drake ma chyba jedną fajną piosenke, pamiętam, że w NBA 2K którymś była :P.

ma.

BlackShit

[*]
beznadziejny raper


przestałem czytać.

IOOI

fajnie

BlackShit

tez nie lubie tej, no nie wiem, maniery głosu wayne'a, ale trzeba przyznac, ze gosc moze ma wkurzajacy ten glos ale punche i ogolem teksty ma zajebiste. mozesz nie kumac angola, ale zapytaj kogos kto siedzi w US rapie po uszy, i nie moze powiedziec ze nie ma dobrych tekstow, a jezeli tak powie to jest po prostu gluchy, prosze cie... drake tez potrafi dobrze pocisnac... "beznadziejny raper"? i tyle argumentow? prosze cie, odpal "over my dead body", pierwszy track z ost. plyty a juz wypierdacza z butów kiedy ich nawet nie masz na nogach. a w nba bylo "forever" z kanje, weezym i eminemem. ELO, HUSTLA

BlackShit

beka z cudiego i j.cole'a

BlackShit

http://cdnl.complex.com/mp/620/400/80/0/bb/1/ffffff/1b1f5b7f837c7110ec40a08808ed bcec/images_/assets/CHANNEL_IMAGES/POP_CULTURE/2013/01/the-greatest-gifs-of-drak e-on-degrassi/j18_459883.gif

BlackShit

A tam, nie ma o co się kłócić. W końcu każdy ma prawo lubić co innego i nie lubić czego innego. Dla mnie osobiście najlepsi są Eminem i Sadistik, ale Cudi też miał piosenkę, która mi się podobała, Drake chyba też. Mnie tam osobiście zwisa czy są "prawdziwi" czy nie. Jak mi się spodoba wpadnie w ucho, to będę słuchać niezależnie od gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones