Dulce María

Dulce María Espinoza Saviñón

8,4
508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dulce María

nie wiem o co chodzi, ale ostatnio zauważyłam, że Dulce Marii bardzo spadła średnia i nie
rozmumiem dlaczego, ona jest bardzo ładna i fajna, uwielbiam ja :)

Anna_440

Nie wiesz dlaczego to przeczytaj sobie niektóre posty w wątku "Dulce Maria w TOP 100 Aktorki ?"
Niektóre osoby dawały jej jedynki chociaż obejrzały kilka odcinków Zbuntowanych. Inne nie widziały jej w żadnym serialu jednakże nie pasowało im to ze Dulce jest tak wysoko i także dawali jedynki.Jednym słowem odkąd znalazła się w Top aktorkach wiele osób daje jej jedynki tylko dlatego żeby spadła.

kwiatuszek446

to jest głupota jakaś co im zależy, że ona jest w top 100 aktorki nie powinni sie tak tym przejmowac

Anna_440

Widocznie im zależy i nie rozumieją za bardzo słowa "TOP"

kwiatuszek446

ja myslę, że to jedna osoba zakłada sobie konta na filmwebie i daje jej jedynki bo to jest nie możliwe, żeby aż tyle osób jej nie nawidziło, ona jest piekna ładnie śpiewa jest wspaniałą aktorką zasłużyła sobie na miejsce w top :)

Anna_440

Zgadzam się, ale głupiemu nie wytłumaczysz...

Amy95

Dulce Maria Espinoza Savinon jest moją ulubioną gwiazdą bardzo chciałam aby znalazła się w TOP a teraz jakiś debil chce jej to odebrać jakim prawem? te wszystkie niby gwiazdy co są w TOP one wogóle nie mogą równać się z Dulce

Anna_440

Nie wydaje mi się żeby większość osób zakładało sobie po kilka kont bardziej pasuje już mi te wytłumaczenie iż oceniają ja osoby które nie widziały jej w żadnym filmie.Zbuntowani i inne produkcje z jej udziałem są telenowelami a wiadomo ,że większość osób nie lubi tego typu serialów (szczególnie męska cześć)
Wybacz Anna ale jest naprawdę dużo aktorów/aktorek którzy są tak dobrzy jak Dulce czy Anahi a nawet graja o wiele lepiej od nich(chociaż je uwielbiam muszę być obiektywna)..W Top aktorkach pierwsze miejsce zajmuje Helena Bonham Carter która moim zdaniem zasłużyła sobie na to miejsce.

kwiatuszek446

nie znam tej aktorki więc nawet nie wchodzę na filmweb żeby ją ocenić nie interesuje mnie ona ,moim zdaniem te osoby które nie znaja Dul nie powinny jej oceniać

Anna_440

Masz racje nie powinni jednak tak robią i nic na to nie poradzimy ,więc nie warto się nimi przejmować.To o nich świadczy jacy są puści zawistni i ograniczeni.

kwiatuszek446

masz racje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones