Dulce María

Dulce María Espinoza Saviñón

8,4
508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dulce María

2/10

użytkownik usunięty

Więc zacznę od tego,że jeszcze tak niedawno (półtorej roku temu)byłam wielką fanką RBD,'Zbuntowanych'i wszystkiego co z nimi związane.Teraz gdy pomyślę,że mi się to podobało to śmiać mi się chce.Zauważyłam to dopiero teraz,że serial,a raczej telenowela jest płaczliwy,sztuczny,przerysowany,nudny,za długi,nie da się go oglądać i po prostu z tego wyrosłam.Teraz możecie być oburzone/oburzeni tym,że powiedziałam coś złego na temat waszego 'cud,miód serialu'ale taka jest prawda i nie wierzę,że za jakiś czas będziecie uwielbiały to tak jak teraz.Pragnę wspomnieć,że kiedyś produkowano lepsze telenowele,a teraz to są na maksa skomercjalizowane.I jeżeli jakaś inteligentna osoba pragnie coś dopowiedzieć to proszę bardzo.Uprzedzam także żeby mnie nie obrażać bo ja w stosunku do was nic obraźliwego nie powiedziałam i podawajcie argumenty bo po niektórych można spodziewać się wypowiedzi'RBD jest sóóóper a ty jestes glópia bo ih nie lóbisz'i różne podobne wypowiedzi.Uważam,że to jest żałosne tak jak ten serial.A co do Dulce to jest jedną z najbardziej wytapetowanych aktorek świata,tak samo jak koleżanka z planu Anahi.Czyżby to były kumpele Joli Rutowicz?A 2/10 jest za to,że ładnie i tylko ładnie śpiewa i nie chcę psuć jej oceny ze względu na jej twarz i grę [?].Pozdrawiam.

Każdy ma prawo się wypowiedzieć , więc i ja dołożę swoje 3 grosze;)
Masz prawo oceniać i chwała Ci Bogu że nie krytykujesz fanów tej teli:P Ja nie uważam się za fankę,ale owszem oglądałam Zbuntowanych , czasem opuszczałam odcinki,ale nie płakałam z tego powodu! CZasem były nudne te odcinki,a czasem śmiałam się razem z nimi:) Teraz serial skończył się i nie lamentuję nad tym, nie płaczę, ba! nawet nie oglądam powtórek :P
Masz rację, kiedyś telenowele były fajne, ale ta t nawet im się udała ;) co nie znaczy że była najlepsza ale znośna do oglądania!! Nie to co Nie igraj z aniołem, na początku zapowiadało się fajnie, potem wszystko spieprzyli! Strasznie mi się nie podoba ta tela :| !! to jakaś katastrofa 2009 roku w świecie telenowel:P
co do Dul , owszem jest strasznie natapetowana:P widziałam ją bez makijażu i całkiem nie podobna do siebie, ale cóż nie ona jedna ma tone makijażu :P nie mówię tylko! o reszcie dziewczyn z RBD ale ogólnie o aktorkach :PP
a ja nie oceniam ją jako aktorkę bo widziałam ją tylko w Zbuntowanych,ale głos ma fajny, inny, taki niepowtarzalny ;)) ale nie dam oceny, bo się na tym nie znam !!!

Pozdro;)

Widziałaś kiedyś żeby aktorka nie miała na sobie makijażu?Bo ja nie a uwierz ze oglądałam mnóstwo filmów.Poza tym "ilość makijażu"zależy też od tego jak pada światło lub od rodzaju filmu/serialu/telenoweli.Wiadomo ze w horrorach albo filmach niskobudżetowych nie będzie tak widać makijażu ponieważ jest ciemniej lub dlatego ze film jest gorszej jakości..Napisałaś ze ta telenowela jest płaczliwa sztuczna to są same stwierdzenia a gdzie argumenty?Zrobiłaś watek który tak naprawdę jest bezsensowny i niepotrzebny (oczywiście byłoby inaczej gdyby były argumenty których tu ewidentnie brakuje)A porównanie Dulce czy Anahi do Joli Rutowicz wybacz ale jest żałosne.Zobacz jak Jola zachowuje się ,ubiera albo spójrz na sposób w jaki mówi.Jola to pusta prostaczka (nie wspominając już o wyglądzie)w kiczowatych strojach.Więc te porównanie jest naprawdę nie na miejscu i może przysporzyć Ci tylko wrogów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones