Dulce María

Dulce María Espinoza Saviñón

8,4
508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dulce María

Chciałabym zauważyć, że Dulce Maria jest gwiazdą z Meksyku, a tam jest bardzo biedno i trudno zrobić tam karierę, dlatego ja jestem z nią, bo naprawdę ma dobrą filmografię jak na latynoską gwiazdę. Dulce jest najlepsza! ;*

Dusia15

Masz rację, tu się muszę zgodzić:)
Jest świetna^^

arisa_

a ja jej nie lubię . oglądałam ją i stwierdzam że nie jest tak wspaniałą aktorką . ( ;

gunn

tak:):)Dulce Maria jest najlepsza!!:):):)

UckerLove

Dusia15 może i Dulce Maria jest ładna, ale ty za to jesteś straszna, że też takie potwory wpuszczają na to forum ;(

skurwol

Nie, żebym coś do niej miała, ale Anahi ma lepszą filmografie xd

Dusia15

Zgadzam się Dulce<3 jest świetna Uwielbiam ja jest śliczna i utalentowana świetnie gra Robertę w Zbuntowanych normalnie jakby to ona była w rzeczywistość
Dulce<3333

cleogirl89

Hmm... Dziwią mnie tak wysokie oceny 'aktorzyn' ze Zbuntowanych... przecież oni grają tak tandetnie, że gorzej już się nie da?

tralallalala

Racja magdaand1.Poza tym w Meksyku jest troche bidno.Ale forumowiczki raczej nie oglądały ani jednego programu pana Cejrowskiego o tym kraju.Gdyby zobaczyły jak wygląda Acapulco czy Mexico City stwierdziły by że napewno nie jest tam źle.Zresztą aby zrobić karierę w telenowelach talent aktorski nie jest potrzebny.

wojciechcejrowski02

oo reklamke robimy :P nie lubie jego programów wole martyne wojciechowka :)

użytkownik usunięty
any1

magdaand1 zgadzam się z Tobą i o dziwo z wojtkiemcejrowskim.Do niedawna byłam zapatrzona w serial ale na szczęście mi przeszło.A co do programu Wojtka Cejrowskiego to ja go nie lubię i ogółem takich programów bo mnie nudzą :)

Dusia15

Spójrz sobie lepiej na filmografię Anahi albo Sherlyn.
Dulce wcale nie jest taką gwiazdą Meksyku bo po Zbuntowanych zagrała tylko w jednej telenoweli, która zresztą okazała się klapą!

Po za tym w plebiscycie na Univision na królową telenowel, zwyciężyła Maite Perroni, więc to chyba raczej ona jest gwiazdą. Dulce nie zajęła żadnego miejsca, wyprzedziła ją nawet Belinda, która ostatnio rzadko grała w telach.

Wyniki konkursu:
1- Maite Perroni 29%
2- Jacqueline Bracamontes 19 %
3- Adela Noriega 17%
4- Belinda 15%
5- Lucero 13%
6- Allisson Lozz 6%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones