Dulce María

Dulce María Espinoza Saviñón

8,4
508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dulce María

Dawny temat się zepsół i nic nie da się na nim napisać. Więc jedziemy na nowy. A do Dul. To jeśli ktoś ma wątpliwości, co do tego czy zasługuje na bycie w czołowej setce aktorek niech obejrzy Verano de amor a jego wątpliwości zostaną rozwiane.

christinearron

Dulce jest najlepsza :)

Anna_440

Obejrzyj Verano de amor to zmienisz zdanie.

christinearron

oglądałam Verando de amor Dulce zawsze będzie dla mnie najlepsza jeśli nie jako aktorka to napewno jako piosenkarka

Anna_440

Jest dobra, bo dostała banalną, nie wymagajacą wiele rolę. Stworzoną tak, aby broń Boże Dulce Maria zabardzo się nie przemęczyła podczas grania.

christinearron

grała spokojniejszą osobę niewiem a pamiętasz zbuntowanych? tam zagrała świetnie cała moja rodzina ja pokochała i wszyscy moi znajomi a pozatym jest piękna i ślicznie spiewa :)

Anna_440

Tylko że Miranda z Verano de amor to wierna kopia Roberty ze Zbuntowanych. Są identyczne z charakteru : narwana, naiwna, chwilami seryjnie mało rozgarnięta i bardzo często zachowująca się na pokaz. Nawet w sposobie gry Dulce Maria jest identyczna jak w Rebelde. Te same gesty, dokłądnie ten sam sposób mówienia a nawet mimika twarzy jest identyczna z ta jaką miała Roberta.

christinearron

daj spokój! nie lubisz jej każdy ma własną opinie mnie się ona podoba a tobie nie to jest twoje zdanie

christinearron

czyli śmiało można powiedzieć,że nam zaserwowali Zbuntowani 2??? ( chodzi o tę aktorkę-że miała identyczną rolę)

sydziuchna

Tak, mniej więcej o to chodzi.

christinearron

"Dawny temat się zepsuł" a to niby dlaczego?
To co robisz jest godne pożałowania ,równie dobrze mogłaś napisać tam swoja opinie.
Ile zrobisz jeszcze takich tematów?

kwiatuszek446

To spóbuj coś napisac na dawny temacie. Chyba nie dasz racy. Wyskauje tylko pionowy wąski paseczek na którym nie da się nic napisać.

christinearron

Napisałam ...Tworzenie tych samych tematów jest nie potrzebne.
Uważasz ,że niesprawiedliwe jest to iż Dulce jest w setce tylko zauważ ,że w tym rankingu wcale nie chodzi o umiejętności (może po części) ale raczej o to kto jest w danym okresie popularny..
Bo dlaczego aktorka mająca 15 tysięcy głosów ma być niżej od aktorki mającej tysiąc głosów..To nie wina Dulce że jest tak wysoko tylko ten ranking nie został do końca przemyślany..

Anna wydaje mi się ,że swoja uwagę kierowałaś do mnie co oznacza ,że znowu nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi..A raczej tego że tyczy się christinearron

kwiatuszek446

poprostu nie podoba mi się to, że wiele osób tak oczernia Dulce na filmwebie bardzo ją kocham i chcę żeby była jak najwyżej

Anna_440

Rozumiem Cie jednakże nie możesz tak bezmyślnie odpisywać
Musisz się wczytać w treść i rozważyć argumenty których mogłabyś użyć na jej obronę.
Jeżeli przeczytasz post oczerniający ją pierwsze co zrób to zamknij oczy i policz do 10...
Wtedy trochę ochłoniesz przemyślisz wszystko na spokojnie i nie popełnisz błędu..

kwiatuszek446

dzięi za rade postaram się tak robić :)

Anna_440

Proszę..
Ja tak robię i skutkuje ;)

kwiatuszek446

każda wiadomość od ciebie jest bardzo mądra, pozdrawiam :)

christinearron

Na jakiej stronie oglądałaś Verano De Amor?

kwiatuszek446

to o czym pisze to moja sprawa nic ci do tego jak ci się nie podoba to mi nie odpisuj!

Anna_440

Na tym właśnie to polega. Gwiazdki jednego sezonu, czy też jednego serialu takie jak Dulce. ktore później nie mają żadnej dobrej roli szybko spadaja. A na szczycie pozostają i tak aktorzy/aktorki które mają duże dokonania. Tak więc popularność w danym momencie aż tak bardzo się nie liczy.

christinearron

I właśnie doszliśmy do sedna sprawy.
Widzę ,że masz pojecie jak to działa ,wiec dlaczego uważasz ze Dulce nie powinna się tak znaleźć (w końcu poniekąd pasuje do Twojego opisu)?Dlaczego wiele osób mając świadomość jak działa ranking zadaje ciągle to samo pytanie "dlaczego on/ona jest tak wysoko?"Nie chodzi mi tylko o Dulce ale i o aktorów jak Ian Somerhalder , Nina Dobrev ,zdarzają się takie pytania nawet na stronie Johnna Deppa. Druga strona medalu jest to ,iż dają jedynki bez żadnej wiedzy na temat gwiazdy.Jaki to ma sens skoro wiedzą jak działa ranking?

kwiatuszek446

Tylko że z Dul, raczej żadne gwiazda.

christinearron

Marne wytłumaczenie.
Można by tak powiedzieć o każdej gwieździe takich seriali,co jak dla mnie jest dyskryminacja.

kwiatuszek446

To nie dyskryminacja tylko prawda.

christinearron

Prawda ?
To dlaczego nie pójdziesz na casting do Pierwszej miłości ?
Skoro aktorki tego typu produkcji są słabe powinnaś dostać się bez problemu

kwiatuszek446

Tylko ja niechcę być aktorkom.

christinearron

Być może nie aczkolwiek to nie zmienia faktu,że nie wiadomo czy byś się dostała..
Łatwo jest oceniać (szczególnie krytykować) czyjaś grę aktorska..

kwiatuszek446

Ale po to jest forum i strona filmweb, by oceniać.

christinearron

Tak ale trzeba robić to z głowa a nie wpychać wszystkich do jednego worka..

kwiatuszek446

To nie jest wpychanie do jednego worka, lecz obiektywne ocenianie dokoniań i możliwości aktorskich danej osoby. Jak chodźby Maite Perroni, znana z serialu Zbuntowani i dwóch ról w innych serialach w których zawsze grała tę samą zapłakaną senioritę. A jest na 14 miejscu w rankingu aktorek. Wyżej niż cenione na świecie aktorki serialowe itd.

christinearron

Przecież wiesz jak to działa wiec o co chodzi?
Obejrzałam z Maite cztery produkcje (chociaż 2 z nich Mój Grzech I Nie igraj z aniołem były średnie a nawet słabe szczególności ten 2 )muszę przyznać ,że patrząc na nią nie widziałam Lupity ze Zbuntowanych.Porównując te 4 produkcje nie idzie powiedzieć ,że gdziekolwiek zagrała tak samo."Wyżej niż cenione na świecie aktorki serialowe itd." i tu znowu jest przykład na to ,że jednak nie do końca dopuszczasz ta myśl jak jest skonstruowany ten ranking.

kwiatuszek446

"Porównując te 4 produkcje nie idzie powiedzieć ,że gdziekolwiek zagrała tak samo"

Napewno nieuważnie oglądałaś. Ale o tym może lepiej pogadać na profilu Maite Perroni a nie Dulce Marii.

christinearron

Rebelde i RBD: La familia oglądałam bardzo dokładnie pozostałe produkcje mnie nie w ciągły a więc obejrzałam większa połowę z nich (co nie znaczy że nie oglądałam dokładnie).A więc uważam że mam podstawy aby podtrzymywać swoje zdanie.Sądzę ,że ty tez nie obejrzałaś wszystkich odcinków a wiec mamy taka sama wiedzę bądź mam trochę większą...Masz racje tu rozmawiamy o Dulce jednakże w woli ścisłości chciałam wyjaśnić ta kwestie

christinearron

wez ogarnij sie, nie masz innych problemow tylko wypisywanie tych glupot, nie lubisz jej to nie wchodz na jej filmweb!

Anna_440

No i wypadła z pierwszej setki.

Anna_440

Anno_440... z ciekawości zajrzałam na Twój profil, i to jak oceniasz aktorów jest... no, po prostu głupie. W większości oceny to albo 1 albo 10. I przyznam, że zupełnie zszokował mnie fakt, że Helenie Bonham Carter dałaś 1, a aktorom z Rebelde czy Selenie Gomez 10. Rozumiem, gusta są różne, ale tutaj to nawet nie ma co porównywać. Helena to aktorka z wyższej półki, a Dulce Maria gra w meksykańskich telenowelach i paru filmach. To po prostu inna klasa. Gdyby Dulce Maria była taką rewelacyjną aktorką, jak twierdzisz (dałaś 10) to chyba robiłaby międzynarodową karierę, zamiast grać w telenowelach, nie uważasz?

Nefeid

Mądrze gada polać mu xd !!!!

Nefeid

ay ja lubię Dulce taką jaką jest podoba mi się jej głos, jej charakter, sposób bycie nie ważne ile zagrała ról bardza ją lubie

Anna_440

Nie wiem czy zauważyłaś, ale pisałam o charakterze postaci, które odtwarzała.

christinearron

Czytam już kolejny temat, o takiej samej treści , ogólnie chodzi w nich o to: jakże inne aktorki światowe są lepsze niż te meksykańskie.
Po prostu nie narzucaj komuś swojego gustu , nie wszystko to co podoba się tobie musi podobać się innym. Właśnie po to kręcone są różne produkcje z wielu krajów, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie wylewaj żali jak to bardzo nie sprawiedliwe że aktorka którą ty darzysz sympatią ma niskie miejsce w rankingu, bo chyba umiejętności aktorskich nie ocenia się na podstawie rankingu? Ja przynajmniej tak uważam.

maitee

Rety, kolejna obrończyni tandety. Najlepiej zaprzestańmy krytykować tandetę a wtedy poziom aktorstwa i filmu na świecie ostatecznie siegnie dna. Nie napisałam, że są lepsze bo są z Meksyku. Ale to fakt z Dulce Marii i Maite Perroni aktorki są kiepskie (ich dokonań muzycznych nie biore pod uwagę). Dulce jest kiepska, chyba nawet jak na Meksyk bo od czasu Rodziny RBD, zagrała tylko w jednym serialu. Widać, ze rolę dostała po znajomości, wkońcu producentem był Pedro Damian twórca Zbuntowanych. Nie musiała się wysilać, dostała identyczną rolę jak Roberta. Pisałam o tym wcześniej. Słusznie, że nie ma jej już w TOP 100. Tak jak pisałam, to gwiazda jednej roli w jednym serialu. I tak jak pisałam gwiazdki znajej w Polsce z jednego serialu, już nie ma a zostały w większości te cenione na świecie. A co do Maite, to myślę, że jest ona nieco lepsza od Dulce Marii.

christinearron

Tyle zdań a mogę zamieścić odpowiedź w 1 zdaniu: Pisałaś to już w innym temacie.

maitee

Ale wyraźnie do niektórych to co napisąłam niedociera.

christinearron

To, że Dulce nie zagrała w żadnym serialu nie oznacza iż jest kiepska.Ona tak jak i Anahi woli skupić się na karierze muzycznej.

christinearron

Po La Familia RBD zagrała w telenoweli Verana de Amor Serialu Mujeres Asesinas i jeszcze filmie ¿Alguien ha visto a Lupita?. Widziałam odcinek, w ktorym grała Dulce. Rewalacyjnie poradziła sobie z tą rolą. Rebelde bardzo dobrze zagrala. Dostała nagrode za role Roberty. Fakt miala podobna role w Verana de Amor jak Rebelde. Ale klapa tego serialu nie sklada się tylko na gre Dulce ale rowniez reszty obsady. W innych produkcjach inne postacie. Bardzo dobrze sie wciela.

christinearron

Rzeczywiście chyba masz racje. Bardzo ją lubię ale w VDA nie popisała się. Miranda rzeczywiście była jak kopia Roberty. Gdzieś czytałam że właśnie przez to serial był klapą w Meksyku i zrezygnowano z nagrania kolejnej temporady, bo nie wniosła do serialu niczego nowego. Krytycy też zjechali ją równo. Szkoda Dul, ale w sumie goście mieli trochę racji. Za to uważam że bardzo ładnie śpiewa:) Pozdrawiam!

christinearron

dopiero teraz zobaczyłam ten temat i teraz sie wypowiadam...
jak Zbuntowani zostali pierwszy raz emitowani, polubiłam Dulce, wręcz nawet bardzo, ale już mi faza na punkcie RBD przeszła.. przyznaje że jej gra aktorska w skali do 10 wynosi u mnie 4 , ale naprawde podoba mi sie jej głos ( i w końcu przecież śpiewała z Akonem) i dlatego podwyższyłam jej ocenę, i moim zdaniem jest na pewno gwiazdą w Meksyku ale u nas wśród nastolatek zasłynęła tylko z roli Roberty i dzięki RBD. I twoje oceny postaci też są troche dziwne , same 10 i 1, ostatnio troche sie zmieniło ale... widać że bardzo lubisz zbuntowanych, rbd.. dulce i biebera [za którym ja osobiście nie przepadam] i nic do tego nie mam, są gusta i guściki, jednak dla mnie dulce z aktorstwa przeważnie ma tą sama mimike twarzy i podobne gesty
:))

paula0a

Słonko, gdzie ty wyczytałaś, że bardzo lubię Justina Biebera itd ?

christinearron

oj , przepraszam .. nie napisałam, że chodziło mi o oceny Anna_44,.
oczywiście mogę sie mylić, jednak tak wnioskuje po jej ocenie Justina :)
Jednak to temat poświęcony Dulce, więc może przejdźmy do niej :))
☻☻

paula0a

Spoko, nieporozumienia się zdażają. O Bimberze popiszemy na innej stronie. A moją opinię o Dulce Marii już znasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones