Dulce María

Dulce María Espinoza Saviñón

8,4
508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dulce María

Slyszalam ze oni sa razem nie tylko w serialu. I rzeczywiscie widzialam kilka zdjec na ktorych widac, ze nie sa sobie obojetni, ze jest cos wiecej! Cze ktos cos wie na ten temat? Jezeli to prwada, to musze powiedziec ze tworza sliczna pare!

mela1993_5

Oficjalnie nigdy razem nie byli, nie oficjalnie zapewne także. W zespole pary były utworzone dla marketingu, poza serialem musieli jakoś zadowalać fanów. Niektórych cholernie to przekonywało, wiele osób chciałoby, aby coś pomiędzy nimi zaszło, ale na chęciach się raczej zakończyło.

Dulce spotyka się od kilku miesięcy z Pablo Lylem. Wcześniej była w związku z Poncho i piłkarzem Memo Ochoą.

mela1993_5

Ja czytałam, że zerwała już z Pablo i ponoć była tym podłamana.

Ewka___

Zerwała, ale niedawno do siebie wrócili. Na imprezie z okazji zakończenia zdjęć do Verano De Amor nie odstępowali siebie na krok, kilka dni później pojawili się na imprezie trzymając za ręce. Obecnie spędzają razem wakacje, wyglądają na szczęśliwych.

Linez

Ja też coś o tym słyszałam i widziałam zdjęcia, ale raczej to nie prawda sądzę, że spotykają się jako dobrzy przyjaciele..:)

Daniela_Lujan_87

Dulce i Pablo wrócili do siebie, potwierdzili to na premierze filmu Solo quiero caminar. Dobrzy przyjaciele raczej nie pojawiają się na kilku imprezach podrząd trzymając się za ręce.

mela1993_5

wiecie oni tak na prawde nie sa razem dulce chodzi pablo

basiunia244

Dulce zerwała z Pablo na przełomie lipca/sierpnia, obecnie jest sama.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones