Dulce María

Dulce María Espinoza Saviñón

8,4
508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dulce María

Jak myślicie w którym kolorze włosów jest Dulce najładniej bo według mnie to : bordo

użytkownik usunięty
nata_12

wedłuk mnie to f fioletowym ma takom ladnom buśke!!!!!!!!

Uwazam , ze Bordo lub taki ognisty czerwien :))

nata_12

bordo na 100% (za krotki jsdhfhdbvayrgyhvfboybgfisuodvu)

Kasia_114

bordo;) to do niej pasuje i wyróżnia spośród członków RBD.

nata_12

na początku wkurzał mnie jej czerwony kolor, ale teraz mi się podoba. Szczególnie kasztan wpadający w czerwień :)

nata_12

Jej w każdym kolorze jest pięknie, ale ten bordowy kolor ją wyróżnia .

nata_12

We wszystkich kolorach jest jej ładnie [ Ładnemu we wszystkim ładnie ;p] ale najbardziej przypadł mi do gustu jej czerwono-bordowy kolor Pzdr ;>

Jewel_B

W CZARNYCH wyglądała naprawdę ślicznie i naturalnie

nata_12

Najładniejsze włosy Roberta ma w 2 temp. ma takie czerwone i długie :)

goska132

A mi się najbardziej podoba jej fruyzka z pierwszej.

Gina_2

WŁaściwie to każdych, nawet gdyby nic z nimi nie robiła to wygląda ładnie;)

mister_Y

Tak w ogóle to qw tych bordowych, szczególnie w 3 temp, jak ma loki, przypomina mi Milagros ze Zbuntowanego Aniła.

Z charakteru też

W ogóle mi się z nią bardzo kojarzy...

mister_Y

Mi też bardzo się kojarzy z Natalią Oreiro (Natalia też kiedyś miała włosy w kolorze bordo, bo widziałam fotki)

nata_12

Bardzo mi się podobało jak miała włosy przez połowe 1 temporady :D Czarne i pasemka czerwono-żółte :D
ale obecnie jest jeszcze lepiej xD

nata_12

Dulce zmieniła kolor włosów, ponieważ dostała propozycję reklamowania farb do włosów garniera to linki do tych reklam:
http://pl.youtube.com/watch?v=xMQIxa3skoM
http://pl.youtube.com/watch?v=udlUv_th7wk
kolor jaki ma to czerwień wulkanu.

nata_12

Mi się najbardziej podoba w 1 sezonie, ale w czerwonych też jest jej super:)) Uwielbiam ją!!!

Sylwia15

W czerwonych wygląda jak dziwka.za krótki<br/>

nata_12

W naturalnym czyli ciemnym , a nie w jakimś jak babka z mięsnego...

nata_12

a dla mnie najbardziej podobala sie w tych wloskach z poczatku zbuntowanych. ta fryzurka byla po prostu odjazdowa.!! <teraz Lola w zbuntowanych ma nawet spoko fryzurke..//to tak na marginesie.he.))

nata_12

Najładniej wygląda w czarnych włosach, jednak borowy bardziej podkreśla jej osobowość i wyrużnia ją z tłumu xD
Ale najlepiej jak jej włosy są pokręcone, potem może już mieć każdy kolor ;p W prostych jest jej nieładnie...

Keira2016

Zdecydowanie najladniej jej w bordowych i pokreconych, ale w innych tez fajnie. Ladnemu we wszystkim ladnie:)

nata_12

jest superr !! i w każdym kolorku wygląda znakomicie ;p no ale jednak najbardziej podoba mi sie w takim jakim jest na zdjęciu pozdro xD

nata_12

bordo nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnn

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones