Dulce María

Dulce María Espinoza Saviñón

8,4
508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dulce María

KOGO LUBICIE BARDZIEJ
DULCE
MAITE
CZY
ZORAIDĘ?;)

Dusia15

Uwielbiam Maite i Dul, Zoraide lubie, ale trzeba wziąć pod uwagę, że znam ją mniej niż May i Dul.

Jednak Dul wymiata!:)

arisa_

DULCE c

Dusia15

Lubię je 3, ale zdecydowanie bardziej Dulce.

Dusia15

Ja najbardziej lubię Maite. I bardzo lubię również Angelique Boyer za rolę w Mujeres Asesinas.

Cameleones

Ja bardzo lubię Dulce i oczywiście także Maite:)

Fioletowy_fiolek

Zdecydowanie Dulce Maria :)

użytkownik usunięty
Dusia15

Zdecydowanie Dul i Mai.One są cudowne!!!Zoraida też jest spoko,ale Dulce i Maite nie dorównuje.

Dusia15

ja uwielbiam Dul i Mai chociaż Mai troszkę bardziej ale nie wiem dlaczego . Zoraidę lobię ale nie uwielbiam jej tak jak Dul i Mai !
Kocham całe RBD !!

aniate13

Najbardziej to lubię Dul i Zoriadę .... ale May też świetnie gra ... wogóle w Rebelde Rob,Jose i Lupe rządzą ;D Są one wszystkie boskie na swój sposób ;P

Roberta_Ruda

Ja uwielbiam Maite. Zoraidy nie znam praktycznie, tylko z Rebelde, a Dulce też nie lubię. Sama nie wiem czemu. Mai wydaję się z nich najsympatyczniejsza.

Portirroni_xD

A ja mam takie małe pytanko xd Stwierdziłaś to po obejrzeniu tylko
zbuntowanych czy obejrzałaś coś jeszcze z nimi trzeba ? ;>

xxAniaxx

Chciałam napisać trzema :D
A tak w ogóle najbardziej lubię Dulce : )

xxAniaxx

Dulce najlepsza!!!!:):):):):):):):)Maite też jest fajna ale Dulce rządzi:):):)

Portirroni_xD

To prawda, Maite jest sympatyczna, mimo ze wiele gwiazd takich jest, ale May jest bardzo fajna, myslalam ze wole Dulce, ale jakos tak bardziej ciągnie mnie do MAITE ;*****
Zoraida rowniez jest fajna, ale znam ja tylko z Rebelde ;)
1.Maite
2.Zoraida
- dla tych, ktorym nie chce sie czytac co wyzej napisalam xD

MeMisteriosoXD

Ja najbardziej lubię Dul.. Potem Mai I Zoraidę :D Chociaż generalnie lubię wszystkie 3 :)

Dusia15

a co to za porównywanie?!!
każda z tych dziewczyn jest inna ;) każda z nich ma swój charakter :)
pozatym , CZy Wy je znacie osobiście?? chyba nie?!
głupie zadałaś pytanie :|
Ja nie potrafię na nie odpowiedzieć !
pozdro;)

ps. ja tylko wyraziłam swoje zdanie i nie " bijcie " mnie :P

sydziuchna

ciekawe jak byście odpowiadały gdyby główną bohaterka była np Zoraida?? a Dul byłaby Lupitą??? hmnn
one są aktorkami i mają za zadanie odtwarzać poszczególne role , a w życiu prywatnym mogą być zupełnie inne :))
ehh

Dusia15

ja wole Dulce^^ jest świeta. Maite i Zoraida te są spoko. jednak Dul' naj'bardziej przypadła mi do gustu^

paula0a

z tych trzech to Dulce ;] choć wszystkie lubię.

Blair233

Oczywiścięę że najlepsza jest Dulce..Najpopularniejsza i najładniejsza na całym świecie..Dulce Te amo...;*****

użytkownik usunięty
Dusia15

Dulce i Maite ale Dulce bardziej
za krótki <br/>

Dulce! ale mai też lubię.

Connie_

Zdecydowanie Dulce, Zoraida tez jestcałkiem fajna, podoba mi sie jej gra w nowej telce, za to gdy patrze na Maite to mam odruchy wymiotne, nie znoszę jej

Dusia15

Dulce!!!, Maite też Lubię a Zoraidę nie nawidzę

Dusia15

Rude fałszywe/

Dusia15

Wszystkie;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones