Dulce María

Dulce María Espinoza Saviñón

8,4
508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dulce María

Ona jest niby ładna!!??buehehe<śmiech na sali>.Ma pysk jak jakiś paszczur.A grać też nieumie,wiem bo moja siora ogląda ten serial.Trudno znaleźć bardziej nienaturalną aktorkę.Ma w sobie więcej plastiku niż barbie.

mietek25121990

Racja niejest zbyt ładna,toteż nierozumiem czemu wszytskie dziewczyny tak się nią zachwycają i chcą wyglądać jak ona.Grać też zbyt dobrze nieumie.Jest sztuczna,niepotrafi wczuć sie w role.Dziwi mnie taka wysoka nota 9,26 zasługuje najwyżej na 4.

mietek25121990

http://i239.photobucket.com/albums/ff123/jessypuentebloom/Dulce%20Maria/10123388 9.jpg moze tu jest brzytka?
albo tu? http://duard.com.br/blog/wp-content/uploads/2007/03/dulce-maria.jpg
http://www.foroswebgratis.com/imagenes_foros/4/4/4/6/6/611481Roberta%20Pardo.jpg
A zebyście obejzeli inne telenowele z nią to byście zobaczyli ze ona świetnie gra. A Roberta tak jest i koniec obejzyjcie sobie rebelde way i Marizze. Dul gra bardzo naturalnie, zeby tak nie było nie wystąpiła by jako główna bohaterkja w Zbuntowanych. A wy sie nie znacie, ja mam brata i jemu np. bardzo Dulce sie podoba

xxAniaxx

Ok troche mnie przekonałaś.Jest nawet ładna.Może dlatego że na twoich zdjęciach niema tyle tapety co w serialu.W Rebelde wygląda jakby miała maskę na twarzy.

fazi00000

No troche za mocno sie tam maluje, ale ogolnie jest bardzo ładna, ale Anahi ma więcej tapety na twarzy bo ma piegi i je maskuje. I ciesze sie ze cie przekonałam 'troche' .

xxAniaxx

a zreszto wpisz sobie w google Dulce Maria i wejdz na galerie to zobaczysz jakie tam są ładne zdięcia Dul.

xxAniaxx

Dziewczyny teraz dopiero jest ladna z tym nowym kolorem wlosow zobaczcie same

użytkownik usunięty
xxAniaxx

Boże, nie mogę, jak wyskakujecie z tymi fotkami9 z photo shopa i piszecie, że ktoś jest ładny.

mietek25121990

jest ładna i tyle ;) To ze sie mocno maluje nie znaczy ze musi być brzydka i chce wszystko zakryć. Może po prostu tak lubi :D

R_B_D

Są gusta i guściki. Moim zdaniem ma bardzo ,,ciekawą urodę'' ;)
Jej gra również mi się podoba.. I oceniam to na podstawie 3 produkcji.
Pozdrawiam;*

Blair

tak jak i moim zdaniem. uważam dokładnie tak samo;)

R_B_D

beznadziejna nie jest na pewano!
ogólnie wolę Any, ale Dulce również jest świetna!

Pachne_Sloncem

Dulce jest prześliczną i utalentowaną aktorką!
Własnie według mnie Dulce gra bardzo naturalnie i przekonująco. Tak scenarzyści przedstawili Robertę - nierozgarniętą, szaloną i zbuntowaną dziewczynę, a Dulce świetnie pokazuje jej charakter ale także i dobre serce. Ponadto jest bardzo ładna. Nie rowumiem dlaczego twierdzicie, że jest brzydka?

Phonetique

Roberta zbuntowana???buehehehe.za krótki<br/>

kamerun5

najlepiej w zbuntowanych gra anahi,carla cossio teżjest niezła.
Najgorszy jest aktor grający Nico,on to dopiero jest sztuczny...
ą co do Dulce,jest świetna,ale tapety rzeczywiście ma za duuużo w ''Zbuntowanych''

martynika1126

Jeśli najlepszą aktorą jest tam Anahi,to ja jest królową Wielkiej Brytanii:P.

kamerun5

ja wyraziłam swoje zdanie,jeżeli się z tym nie zgadzasz to ok.

martynika1126

Okropnie nie podoba mi się jej głos. Ogólnie oryginalna- to mi się podoba. Jednak im dłużej oglądam Rebelde to coraz mniej ją lubię. Jeśli chodzi o postać którą gra -Robertę, to podoba mi się to, ze nie płacze w każdym odcinku jak Mia. Ale jak śpiewa to nie mogę słuchać. Gry nie oceniam bo KIM ja jestem żeby oceniać jej grę? Nie znam się na tym. Według mnie (teraz moje zdanie) to ona gra dobrze, każdy aktor gra dobrze bo inaczej nie grał by w filmie. Czasami nie podoba mi się mimika jakiegoś aktora, aktorki czy coś innego ale myślę że to jest indywidualna sprawa bo niektórym się może akurat to podobać.

Malazaa

Według mnie jest bardzo ładna , zwłaszcza na fotach jeszcze sprzed "Rebelde", pewnie miała wtedy jakieś 17 lat. Jak dla mnie dużo traci na wyglądzie przez te czerwone włosy, chociaz niektórym w nich jeszcze bardziej się podoba. Mocny makijaż fajnie podkreśla jej oczy. Wydaje mi się, że nie jest złą aktorka. Co do głosu - to zabawna jest ta "dziecięca" barwa, ale za to duża skala. Ogólnie oceniam ją bardziej na plus niż na minus.

justizar

Na przykład tu wygląda bardzo ładnie http://renegadamentejeans.galeon.com/dulce2.jpg

justizar

Ona jest świetna i do tegobardzo ładna . Jej uroda jest bardzo ciekawa i oryginalna no po prostu jets boska :))
heh nei rozumiem osob ktore oceniaja jej gre na nie pozytywna no ale tak to jest jak sie obejrzalo z 1 odcinek Rebelde albo wcale sie nei ogladalo zadnego serialu z nia ;]

Jest Ona po prostu świetna i tyle o ! :)

Dulce_3

Twój argument mnie powalił swoją miernością.Ale tak to jest jak się czyta zadużo "Bravo" i "Popcornu".

kamerun5

Hm no wiesz ja takich pisemek nie czytam ;] Ale ty zapewne Kolekcjonujesz co ;>?
Yh... nie rozumiem takich ludzi ;] Nie lubisz jej ? tO na cH** wchodzisz na profil o niej ;>?

kamerun5

kamerun5 Dulce Maria jest piękna i bardzo utalentowana!!!
Jej książka jest śliczna gra świetnie i śpiewa również!!
nawet nie wierz ile ona robi dla fanów!!
Ona nie jest jak Paris Hilton ona nie robi skandali itp!!!
jesteście psychiczni czy jak????
A może wolicie Paris która po 1 grać nie potrafi ani śpiewać tylko dwać dup*
na filmikach które są w necie a może wolicie Panne Hudgens której goł foty sa w necie i zagrała 1 role i już wielka gwiazda!!!
Mam gdzieś wasze zdanie dla mnie Dulce jest wzorem bo ona pokazuje że chociasz jest gwiazda tak się nie zachowuje jest soba!!

Ladybaby

Bez urazy:).Ale gwiazda to Audery Hepburn czy Helen Mirren.Dulce Maria raczej skończy tak jak Natalia Oreiro grając w przeciętnych latynoskich telenowelach.

michela81

Co do głosu to jest on piekny i wyjatkowy żadko spotykany :)
A co do jej make-upu w Rebelde taki ma mocy bo taki pasuje do roli którą gra nie wyobrażam sobie innej aktorki w tym wydaniu :) A zauważcie że w II i III temp nie uzywa juz tak mocnego makijażu tylko bardziej odpowiadajacemu jej wyglądowi taki delikatny a co do włosów to w kolorze Vulcano wyglada przeslicznie <3

Karolcia_26

Nie lepiej było powiedzieć czerwonym???

michela81

Nie zgodzę się z tym. RBD jest swoistym fenomenem na rynku amerykańskim. Wydali już którąś płytę z rzędu i wciąż jest popyt na ich muzykę i granie.
Poza tym termin "gwiazda" dotyczy osobowości, które aktualnie są na topie. A RBD ma większy dorobek niż na przykład Doda...

mietek25121990

ja się nie zgadzam. Jest bardzo utalentowana- umie grać dobrze ( nie tylko ja tak uważam ), ślicznie śpiewa, pisze piosenki, wiersze...
I jest ładna ;) Chciałabym wyglądać jak ona ;)

Acilut

Ja bym tylko chciala zarabiac tyle co ona! :)

MarinFrist

A kto by nie chciał.

A co do jej talentu aktorskiego, jestem jej fanką i trudno, żebym powiedziała, że źle gra. Bo za grę ją właśnie pokochałam, a potem już samo poszło.

A co do wyglądu, każdy ma swój, ale proszę nie pisz, że jest brzydka.
Została wybrana jako jedna z pięćdziesięciu najpiękniejszych Latynosów.
To coś musi znaczyć, nawet jeśli jest dla Ciebie okropna.

A sądzę, że osoba jest po prostu fanem Any lub Maite i chcę obrazić Dulce, żeby wyszło że to one są lepsze.
Zaraz powie, że nie. Ale po co by oglądał ten serial? Dla picu? :/

mietek25121990

no daruj sobie.

"trudno znalezc bardziej nienatutalna aktorke.".. bez przesady, na jakim ty swiecie zyjesz. nie oglasz telewizji czy co.?

Aktorki sa zawsze ucharakteryzowane, wiec wygladaja tak jak je "zrobia"., ale Dulce bez makijazu wyglada ladnie, a makijaz sprawia, ze wyglada jeszcze lepiej.

A co w jej graniu jest zlego.? Wedlug mnie postac Roberty zagrala bardzo dobrze i dzieki tej roli pokochali ja fani.

Ewka___

Na zdjęciach bez photoshopa i makijażu nie wyglada źle, więc jest ładna, bo (jak już napisałam na profilu Any) po photoshopie to nawet ja dobrze wyglądam. Makijaż w Rebelde ma taki jak jej zrobią. Pozatym tam wszystkie takie wymalowane chodzą. Czerwone włosy dodają jej uroku i pasują jej jak nikomu innemu. Wg mnie zagrała całkiem dobrze, jednak nie nazwałabym jej gwiazdą na podstawie tych telenowel. Wydaje mi się, że w aktorstwie się nie wybije ponad Televisę. Bardziej cenię jej muzykę i tu można by porozmawiać o tym gwiazdorstwie, ale to nie portal muzykaweb :) Do muzyki dodam tylko, że skoro zaśpiewała z Akonem to nie jest tak źle jak coniektórzy piszą ;]

xalicex

zgadzam się w 1000% !!!
jest bardzo ładna,utalentowana i ma śliczny głos!
zabójczo pasują jej te czerwone włosy i ogólnie jest urocza!
wg mnie z "Zbuntowanych" zagrała wyśmienicie... nie wyobrażam sobie roli Roberty bez udziału DUL...!
pozdrawiam;*

mietek25121990

a mi sie podoba jak gra.. i myśle ze jest ładna.. :)

any1

jak można oceniać jej wyglad , tylko dlatego ze ma za dużo tapety w Rebelde?
przecież od tego są reżyserzy ,scenarzyści ,makijarzyści...... to oni decyduja jak ona ma wygladac ,zeby jej postac była wiarygodna ,żeby jej wyglad przedstawiał jej charakter w filmie...
ona nie ma nic do tego nawet na koncertach,wywiadach .... są od tego ludzie którzy maja koncepcje jak ona ma wygladac....(oczywiście zdarza sie ,że i ona sama decyduje)

heh każdy ma swój gust a o gustach sie nie dyskutuje ,ale gdyby była brzydka to by nie wygrywała konkursów gdzie liczy sie wyglad...

to samo tyczy sie gry i śpiewania,jednemu moze sie podobać innemu nie ,ale gdyby grała kiepsko to by nie dostała nagrody za najlepsza aktorke i nie podpisywałaby kontraktu na płyte w międzynarodowej wytwórni...
a obecnie jest najbardziej zapowiadajacą sie gwiazdą....

dla mnie ona jes bardzo bardzo ładna nawet bez makijazu jest bardzo naturalna....
jest swietna aktorka i piosenkarka zajebiście tańczy reggaeton ...
a jej osobowosci można pozazdroscić bo nie wiele gwiazd ma taka ...

a co do Any też uważam ,ze jest bardzo ładna ,swietnie gra i śpiewa :)

Sylwia1425

no właśnie dulce ma bardzo ciekawą tonację głosu
jej włosy są po prostu zaje**, jeśli chodzi o urodę jest bardzo ładna i fotogenicznaxD

Dulce_Espinoza

Wg. mnie jest dosyć ładna, ale nie znowu żadna rewelacja :P W Rebelde zdarza się, że wygląda bardzo ładnie, ale czasami strasznie xd jeśli chodzi o aktorstwo to nie nie mogę za dużo powiedzieć, bo widziałam ją tylko w zbuntowanych, i trochę w clase 406. Roberte grała bardzo dobrze ;p nie podoba mi sie jej głos xd

mietek25121990

Moim zdaniem w Zbuntowanych jest najlepsza postacia i jest bardza ladna. A na tym zdjeciu na filwebie wyglada przecudnie! Ja ja lubie!

mietek25121990

fakt nie jest ładna, jest śliczna

mietek25121990

Nie ładna- Nie, bo przepiękna!
BEznadziejna- Bez niej 3/4 świata by ZBUNTOWANYCH Nie oglądało!!!
Więc nie komentuj jak nie umiesz, nic mądrego wymyślić!!!
A plastkiowa? Prosze Cię ANAHi to jest plastik, sztuczność i głupota, a nasza DUL RZĄDZI NA WIEKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DULCE MARIA GÓRĄ!!!!!
DUL JEST NAKLEPSZA!!!
I TYKLE!!!
POZDRO!!!

Dusia15

Dusia, porażasz mnie swoją głupotą. o,O
wkurzasz się, jak wyzywają twoją idolkę, a sama jeździsz po Any...
ja do Dulce nic nie mam, bardzo ją lubię (choć Anahi zawsze bd na pierwszym miejscu), ale znam mnóstwo osób, które zraziły się do Dulce przez jej fanki, które (nie wszystkie oczywiście) są po prostu chamskie i bezczelne, wszczynają niepotrzebne kłótnie i obrażają Any.

Dusia15

boże... co za głupoty piszesz!!!
popatrz na swoją wypowiedź!!!
ile ty masz lat dziecko??
nawet porządnego argumentu nie umiesz przedstawić! ewidentnie widać że z Ciebie małolata!! telenowele przysłoniły Ci realistyczny świat w którym żyjesz!! katastrofa!!
zejdź na ziemię !!

Dusia15

boże... co za głupoty piszesz!!!
popatrz na swoją wypowiedź!!!
ile ty masz lat dziecko??
nawet porządnego argumentu nie umiesz przedstawić! ewidentnie widać że z Ciebie małolata!! telenowele przysłoniły Ci realistyczny świat w którym żyjesz!! katastrofa!!
zejdź na ziemię !!

Dusia15

Nie podniecaj sie tak dziecko..Zgadzam sie z wypowiedzia Blair w 100%.Po co obrazasz Anahi żeby sie lepiej poczuć?A moze po to zeby skierować tor rozmowy na nia i pokazac że jest gorsza?Dla mnie jedna i druga jest swietna chociaz Anahi lubie troszeczke bardziej ..A wy znowu o tej "tapecie" nie nudzi was to?Każda aktorka musi byc ucharakteryzowana! Kiedy w końcu to zrozumiecie?!.Ilosc tapety zależy tez od tego jak pada swiatło i jaki to rodzaj filmu!!

mietek25121990

I bez Anahi oglądalność nie byłaby tak duża.

Ewka___

Zastanawiam sie jakie macie IQ.Napewno jest niskie.

gianluigibuffon1

niższe od niskie.

Co do Dulce, jest zwykła po prostu. Nie jest piękna nie jest brzydka jest zwykła. Chociaż fakt faktem, tyle co ona ma makijażu na twarzy to nawet Doda się za głowę trzyma.

mietek25121990

Tyle, że Dulce w porównaniu z Dodą ma ładną twarz i bez makijażu. No i nie jest silikonowa. To tak na marginesie;p

Ewka___

Silikonowe Doda ma cycki, a my mówimy o twarzy. Doda piękna nie jest, ale Dulce też nie bez makijażu jest pospolita, dość ładna ale nie piękna.

mietek25121990

ona jest śliczna!!!I jako aktorka ma cudną osobowość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones