Dulce María

Dulce María Espinoza Saviñón

8,4
508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dulce María

Uwielbiam Dulce Maria! W REBELDE gra poprostu fantastycznie Robertę Pardo, bardzo bym też chciała zobaczyć serial podobny do Zbuntowanych, CLASE 406 gdzie gra Marcele. Czytałam, że gra tam parę wraz z Alfonsem Herrera i naprawdę też byli parą. Poza tym jest bardzo ładna (mimo że na tej focie dziwnie trochę wyszła:P) a najlepiej jej w czerwonych włosach tak jak ma w drugiej temporadzie. Ma też fantastyczny głos. Zapraszam na mojego bloga gdzie info o Dulce Marii i zespole RBD :D

Rockin_Up

tez ja uwielbiam ale wolalabym aby byla z Ucker'em (pomazyc zawsze mozna) bo jej zwiazek z Ponchem byl do kitu

Kasia_114

Ja ja kochaaam xd;! I Uckerka tez koccham i jak ja bym chciala zeby oni razem byli , bede sie modlic <LolL> xd;! :))

Dulce_3

Dulce i Ucker pasują do siebie:) Czekam aż ich związek w Rebelde się rozkręci, bo jak narazie to ciągle się kłócą=) I love Rebelde xDD

Rockin_Up

też mam taką nadzieje. Zaczyna mnie denerwowac to ze ni są razem.
Tak się wciągnęłam w tą telenowele że żyć bez niej nie mogę.
I Dulce bardziej do Uckera pasuje.

Rockin_Up

Moze po tym wspulnym wyjeździe do europy Dulce i Ucker sie do siebie zbliżyli. A jak nie to mozna przynajmiej ich wspulne zdięcia poogladac np. z konferencji. Ślicznie razem wyglądają.

Rockin_Up

no Mam taka nadzieję ;) Razem wyglądają tak ślicznie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones