Dulce María

Dulce María Espinoza Saviñón

8,4
508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dulce María

Gra świetnie , ma niesamowity głos , jest oryginalna , i śliczna <3
Jest bardzo zdolna ,ale moim zdaniem wciąż niedoceniana. Uwielbiam ją <3

Blair

Ale doceniana jest dostałała tyle propozycji grania w telenoweli głownej postaci i odzuciła to propozyce ze względu na RBD. Ale przyjela propozycje zagrania w filmie. Teraz dostała propozycje przez Pedro Damiana grania głównej roli w trelenoweli młodzieżowej. Inni członkowie zespołu nie dostają tylu propozycj. Ale dla mnie to dobrze, bo w zespole najwięcej piosenek z dziewczyn Anahi, a ona nie dostaje zadnych propozycji grania w serialach. Tylko szkoda ze nie śpiewa naj więcej bo ma śliczny głos.

xxAniaxx

Chodziło mi o filmy nie o telenowele;) Z chęcią widziałabym ją w jakiejś amerykańskiej produkcji ;d
Co do głosu to Dulce ma zdecydowanie najładniejszą barwę z całego RBD ;) Głos Anahi mi się wogóle nie podoba..

Blair

Mi sie czasami podoba ale to zalezy kiedy, na koncertach strasznie piszczy. A Dulce i na koncertach i na nagranych w studiu piosenkach ślicznie śpiewa. A i jeszcze zajeła 8 miejsce w amerykańskim magazynie, w ktorym podali 10 najładniejszych i najbardziej wyrużniających sie piosenkarek (czy coś takiego)

xxAniaxx

Zgadzam sie z wami Dulce jest śliczna i zdolna czy w zespole czy w serialu:)

Angelina_9

Tak , Dulce jest świetna <33 Najlepsza z Rbd A głos ma zabójczy!

Blair

na jednym forum piszesz tak, na drugim odwrotnie! Weź ogarnij bo mnie drażnić zaczynasz!!

Blair

na jednym forum piszesz tak, na drugim odwrotnie! Weź ogarnij bo mnie drażnić zaczynasz!!

Pachne_Sloncem

A co zdania nie można zmienić?;] Trochę panuj nad nerwami dziecko.

Blair

piękna, uzdolniona i piękny głos ;)
mi tez podoba się najbardziej z całego zespołu ;]
kocham ją ;*

Blair

To prawda ma arginalną urode...jest przesliczna...nie rozumiem ludzi mówiacych, ze ona jest brzydka...

...i oczywiście orginalna pod kazdym względem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones