Dulce María

Dulce María Espinoza Saviñón

8,4
508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dulce María

Najlepsza aktorka i piosenkarka na świecie i do tego taka piękna!
Es que no enamorarme de ti es inevitable... :)

Roberta_Pardo2000

A ja jej nienawidzę. Tandetna aktorka i piosenkarka. Bieber lepiej śpiewa.

Roberta_Pardo2000

zgadzam się z Roberta_Pardo2000 widziałam Dulce w różnych rolach i świetnie się sprawdziła. Kiedy była młodsza grała wredną postać umie też zagrać normalną dziewczynę czyli przeciwieństwo Robci. Dul gra od małego. Ale w Zbuntowanych mi się najbardziej podoba.

Roberta_Pardo2000

zgadzam się, bardzo dobrze gra emocjami, wczuwa się w rolę i daną scenę. Nie można powiedzieć, ze źle gra. Też ją lubię i dałam wysoką notę. Ma już sporą filmografie:)

Roberta_Pardo2000

zgadzam się z tym, że 'nieuniknione jest zakochanie się w niej' :) Ubóstwiam jej słodki głos i energię jaką z siebie emanuje na koncertach. A co do aktorstwa, wykazała się dużym profesjonalizmem grając chociażby lesbijkę w Mujeres Asesinas, choc wiadomo, że niekoniecznie jest to łatwe dla osób heteroseksualnych. Poza tym widac, że wkłada w grę częśc siebie. Wielki plus za to ;)

Roberta_Pardo2000

Zgadzam się, że niezła z niej aktorka. Lubie ją i żeby się nie rozpisywać powiem tylko, że to co napisała oliski93 to szczera prawda. Ale z tą piosenkarką to przegięłaś. xD A gdy przeczytałam o urodzie to po prostu padłam. Może i z makijażem jest ładna jednak meksykanki (jakbym nie kochała tego kraju i języka) nie słyną z urody. :) Desafortunadamente.

Roberta_Pardo2000

Zgadzam sie, Dulce jest świetna gra wspaniale chciałąbym żeby zagrała teraz w jakiejś fajnej telce (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones