Dulce María

Dulce María Espinoza Saviñón

8,4
508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dulce María

koniec kariery ? Bo jakoś nie widzę nic z 2012 xd

Raiton

Koniec? Dulce szaleje w 2012, ale niestety nikt nie przegląda materiałów, sama dodawałam wiele rzeczy, ale nie zostało jeszcze przejrzane ;/

Ale mogę powiedzieć, że kilka dni temu Dulce nagrała w kilka odcinków Rebelde Brazil gdzie gra samą siebie w , które bd od dzisiaj transmitowane. Jakiś czas temu takze jako ona sama nagrała kilak scen w telenoweli Miss XV. Kilka dni temu ukazała się nowa piosenka w duecie z RioRoma 'Te Sigue Esperando Mi Corazón', a w środę wyjdzie teledysk do telenoweli "ultimo ano', gdzie Dulce zaśpiewała. Ponad to na Premios Texas zdobyła aż 2 nagrody. Krótko mówiąc, 2012 rok jest pełen sukcesów!

Raiton

a w nowym teledysku, który nagrała na potrzeby telenoweli Ultimo Año uważam, że przeszła samą siebie. Piosenka nosi tytuł Es un Drama. Obejrzyj na youtube ;)

wiktosia13

W sensie, ze pozytywnie?
Widziałam teledysk, oglądałam w nocy premierę. jest zaje.bisty. Niestety spotkał się też z krytyką, dlatego pytam. W każdym razie wg mnie Dulce pokazała nową odsłonę

Amy95

Jak najbardziej pozytywnie ^^ Bardzo mi się spodobał. W czwartek na stronie ecuavisa będzie z nią VideoChat, zajrzyj ;]

wiktosia13

Czytam tak was dziewczyny i nie mogę wyjść z zaszokowania jak wy tutaj przesadzacie!

Jako osoba kochająca muzykę postanowiłam posłuchać czegoś latynoskiego i słuchałam Natalii Oreiro, Anahi i parę piosenek Dul i co do Es un Drama. Fakt teledysk jest całkiem niezły, ale sama piosenka nie powala.Z początku czuć rytm z kawałka techno, albo w każdym razie elektro. A później zmiana. Ogólnie ten kawałek to taki pop-rok. Takie Jonas Brothers w dziewczęcej wersji. Inne jej kawałki jakie słuchałam "Inevitable" ujdzie w tłumie. A 'Ya No" piosenka jakich wiele. "Ingenua" podobała mi się trochę bardziej. Scena gdy leży w białej sukni na liściach.....chyba Dulce zainspirował klip Evanescence - My Immortal.

Ogólnie to w jej przypadku nie ma jakiejś tragedii. Ale nie ma się też nad czym specjalnie zachycać. Także dziewczyny.....więcej dystansu do twórczości tej panny XP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones