Dulce María

Dulce María Espinoza Saviñón

8,4
508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dulce María

moze ze jestem fanka to za duzo powiedziane ale ogladam ten serial od 1 seri i jesli chodzi o dulce marie to uwazam ze nie jest dobra aktorka kilka razy zauwazayłam jak "chamsko" spojrzała sie w kamere i dziwie sie tworcom ze pozwalaja sobie na takie błedy ale podoba mi sie jako piosenkarka ma najczystrzy i najładniejszy głos tak jak chavez

jude119

wiesz, co to sa znaki interpunkcyjne.??

a wedlug mnie ona jest super i ogladam ten serial wlasnie dlatego, ze ona w nim wystepuje.;pp


moim zdaniem gra dobrze.....i nie bede wytykac jej jakis nieistotnych bledow.;//

jude119

A ja mam takie male pytanie xD Widzialas Dulce w innych serialach .. ? Czy tylko w zbuntowanych .. ? Ja widzialam ją w innych telenowelach i uwazam że jest dobrą aktorką , nie jakąś bardzo dobrą ale dobrą ;D I uważam że w postaci Roberty wlaśnie o to chodzi .. xD A co do Jej głosu zgadzam sie ;D

xxAniaxx

A ja bardzo lubię Dulce Marie. Uważam, że jest świetną aktorką i piosenkarką. Zresztą lubię ją najbardziej z Zbuntowanych. Nawet sobie zamierzam pomalować na taki sam kolor włosy co ona(kolor jej włosów jest super) :)

Daniela_Lujan_87

Uwielbiam Dulce Marię i Zbuntowanych też ona świetnie śpiewa i ma taki nie typowy głos, a Zbuntowani to najlepszy film na świecie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones