Dulce María

Dulce María Espinoza Saviñón

8,4
508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dulce María

lubie ją , ale bez przesady ona nie jest aż tak wybitna aktorka , ze ma lepsza srednia niz ikony kina (Jack Nicholson, Danzel Washington, Russel Crowe, ) uwazacie , ze na to zasluguje??? badzmy obiektywni

oczywiście,że tak ;) jakby nie była to by chyba nie miała, logiczne nie ? hahaha myślisz czasem ?

oczywiście,że tak ;) jakby nie była to by chyba nie miała, logiczne nie ? hahaha myślisz czasem ?

użytkownik usunięty
Connie_

po pierwsze: nie powtarzaj sie...... a po drugie: z pokemonami nie bede dyskutowac..... kto tu nie mysli?....... odezwala sie znawczyni kina

maadziuniaa987
twoj nick rewelka , avatar boze oscarowa laska
udajesz inteligetna ale cos nie wychodzi moze za malo soli

badzmy obiektywni - uzywasz slow ktorych znaczenia nie znasz jak nie Robert to Dulce a po tem kto
moze pogadamy o Anahi . A co do ikon kina ktorzy dawno sie wypalili hahahahah . I nie wkurzaj sie tak bo ci zylka peknie i co w tedy to ze w twojej czasce nie ma nic to wiem , ale zmien plyte i nie porownuj .Bo sama gowno osiagnelas jak twoja idoleczka plastikowa paniusia ktora wyglada bez make -up jak troll . Zycze milego dnia i pozdrawiam ciebie Pokemonie i nie przesadzam bo jedynym pokemonem jaki tu jest to ty !!!!!!!!!!!!

nara

maadziuniaa987
twoj nick rewelka , avatar boze oscarowa laska
udajesz inteligetna ale cos nie wychodzi moze za malo soli

badzmy obiektywni - uzywasz slow ktorych znaczenia nie znasz jak nie Robert to Dulce a po tem kto
moze pogadamy o Anahi . A co do ikon kina ktorzy dawno sie wypalili hahahahah . I nie wkurzaj sie tak bo ci zylka peknie i co w tedy to ze w twojej czasce nie ma nic to wiem , ale zmien plyte i nie porownuj .Bo sama gowno osiagnelas jak twoja idoleczka plastikowa paniusia ktora wyglada bez make -up jak troll . Zycze milego dnia i pozdrawiam ciebie Pokemonie i nie przesadzam bo jedynym pokemonem jaki tu jest to ty !!!!!!!!!!!!

nara

maadziuniaa987
twoj nick rewelka , avatar boze oscarowa laska
udajesz inteligetna ale cos nie wychodzi moze za malo soli

badzmy obiektywni - uzywasz slow ktorych znaczenia nie znasz jak nie Robert to Dulce a po tem kto
moze pogadamy o Anahi . A co do ikon kina ktorzy dawno sie wypalili hahahahah . I nie wkurzaj sie tak bo ci zylka peknie i co w tedy to ze w twojej czasce nie ma nic to wiem , ale zmien plyte i nie porownuj .Bo sama gowno osiagnelas jak twoja idoleczka plastikowa paniusia ktora wyglada bez make -up jak troll . Zycze milego dnia i pozdrawiam ciebie Pokemonie i nie przesadzam bo jedynym pokemonem jaki tu jest to ty !!!!!!!!!!!!

nara

Pokemon to ty po drugie gowniaro obejzalam wiele filmow i cos na TEN TEMAT MOGE POWIEDZIEC :

A po drugie cofnij sie w edukacji dziecko najpierw Robert teraz ona .)


jedyne gowno jakiemu dalas 5 to pani z twojego avatarka ;)

Puta , Schlampe

Puta PUTA PUTA PUTA -jesli nie wiesz o czym gadka zapraszam do wuja tadka madziu jakie sexy imie

Wiesz co to jest ?

Ma blad wlosy i mozg ?

Golden R.


I na koniec powiem ci tylko tyle ze zakanczam z toba gadke po plywasz w plytkim brodziku intelektualnym a twoja elokwencja nieprzerasta mojej inteligecji . Tak DOKLADNIE MOJEJ INTELIGENCJI !!!!!!!!!!!!!!




Ciao Amore

Goodbye

Tschüß

buenas tardes

!!!!!!!!!

Puta

maadziuniaa987
twoj nick rewelka , avatar boze oscarowa laska
udajesz inteligetna ale cos nie wychodzi moze za malo soli

badzmy obiektywni - uzywasz slow ktorych znaczenia nie znasz jak nie Robert to Dulce a po tem kto
moze pogadamy o Anahi . A co do ikon kina ktorzy dawno sie wypalili hahahahah . I nie wkurzaj sie tak bo ci zylka peknie i co w tedy to ze w twojej czasce nie ma nic to wiem , ale zmien plyte i nie porownuj .Bo sama gowno osiagnelas jak twoja idoleczka plastikowa paniusia ktora wyglada bez make -up jak troll . Zycze milego dnia i pozdrawiam ciebie Pokemonie i nie przesadzam bo jedynym pokemonem jaki tu jest to ty !!!!!!!!!!!!

nara

maadziuniaa987
twoj nick rewelka , avatar boze oscarowa laska
udajesz inteligetna ale cos nie wychodzi moze za malo soli

badzmy obiektywni - uzywasz slow ktorych znaczenia nie znasz jak nie Robert to Dulce a po tem kto
moze pogadamy o Anahi . A co do ikon kina ktorzy dawno sie wypalili hahahahah . I nie wkurzaj sie tak bo ci zylka peknie i co w tedy to ze w twojej czasce nie ma nic to wiem , ale zmien plyte i nie porownuj .Bo sama gowno osiagnelas jak twoja idoleczka plastikowa paniusia ktora wyglada bez make -up jak troll . Zycze milego dnia i pozdrawiam ciebie Pokemonie i nie przesadzam bo jedynym pokemonem jaki tu jest to ty !!!!!!!!!!!!

nara

anahi ma 5 ia julia r-10

hahaahha dobre dwa gowna nieumiejace grac

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale mnie rozbawilas

użytkownik usunięty
KotkaMroku

co do Julii R. to dalam jej 8(nie 10!), 10 dalam tylko 3 aktorom ... co do osiagniec to zapewne mam wieksze niz ty ;) i nie sadze , ze osoba majaca 6 z polaka uzywa slow , ktorych znaczenia nie zna...
A Anahi nie byla i w zyciu nie bedzie moja idolka, mam prawo ustawic avatar , jaki tylko chce , moge wstawic kadr np. z "Klanu" i nie wmowisz mi , ze lubie ten serial
teraz tak : Ania Przybylska -9 , Bachleda- Curuś-8 , Mandy Moore- 10- przyklad oceniania wg wygladu,
Kendra Wilkinson - 9 (Twoja idolka??)

użytkownik usunięty

do KotkaMroku:
Po pierwsze: nigdy więcej nie mów do mnie " gówniara" . Wiesz , co oznacza słowo "szacunek"?
Po drugie: Z daleka widać , że jesteś małolatą. Twoje wypowiedzi są na poziomie czternastolatki. Jak nie masz żadnych argumentów, to zaczynasz kogoś wyzywać - to żałosne. Nie wiem , może udając dorosłą osobę, próbujesz pozyskać czyjś szacunek- jeżeli tak- to raczej Ci to marnie wychodzi.
I nie wypowiadaj się na mój temat, bo nic o mnie nie wiesz. A jeśli ktokolwiek ma prawo mnie krytykować , to sorry, ale na pewno nie
Ty.

zdecydowanie nie jest aktorką na poziomie gwiazd, które wymieniasz, chociaż myślę, że większość ludzi stwierdzi, że jest gorsza tylko dlatego, że gra w telenowelach. ale przecież opinii ludzi nie zmienimy ;) ja dałam Dulce 7, bo lubię jej grę aktorską ;) ale wyzywanie ludzi od pokemonów generalnie okey nei jest i nie będzie,a zwłaszcza takie uogólnianie, że każdy, kto dał Dulce wysoką ocen ę, jest pokemonem. pokemony to sobie w telewizji możesz pooglądać ;)

Dlaczego nie ma tak do Ciebie mówić przecież to ty pierwsza wyzwałaś ludzi od pokemonów.Żądasz dla siebie szacunku a sama innych nie szanujesz .Więc to pytanie raczej do Ciebie się tyczy " Wiesz , co oznacza słowo "szacunek" "

nie wszyscy muszą lubić akurat tych co ty wymieniłaś ;/ ja dałam jej 10/10 i co z tego ja ją bardzo lubię każdy lubi co chce jakby wszyscy mieli lubić to samo to świat byłby porąbany xD

użytkownik usunięty
cleogirl89

Nie, ja w odróżnieniu od Ciebie, nie dzielę aktorów na tych, których lubię i których nie, ale oceniam ich po grze. Nie lubię tych, których wymieniłam. Po prostu podałam ich jako przykład: graję O WIELE lepiej od Dulce, a mają podobną średnią.

ja ją lubię dlatego dałam 10/10 , niech każdy ocenia swoją skalą .

Dulce jest znakomita aktorka świetnie wywiązywała się ze swojej roli w Zbuntowanych.W rodzinie Rbd tez dobrze zagrała.Nie mówiąc już o Clase 406 z która także dobrze sobie poradziła Dlaczego napisałaś Pokemony?Bo nie bardzo rozumiem?Po co odrazu obrażasz ludzi?Przecież to świadczy o Twoim wychowaniu i tym na jakim jesteś poziomie.Posłuchaj Dulce ma wysoka ocenę co świadczy o tym ze ma dużo zwolenników a także o tym ze musi być dobra aktorką czy Ci się to podoba czy nie.

PS: Napisałaś że ja lubisz a jednak oceniłaś ja na 1 nie sadzisz że sama sobie tym zaprzeczyłaś?Wiec po co to stwierdzenie LUBIE JA przecież to tylko Twoje puste słowa nic nie znaczące!Poza tym gdybyś naprawdę ja lubiła byłabyś zadowolona ze ma tak wysoka średnia i dopingowała ja żeby kiedyś była tak sławna jak Twoi idole !Jeśli Cię to pocieszy to spójrz na liczbę głosów Danzel Washington ma 5-cyfrowa liczbę a Dulce ma tylko 4 cyfrowa i chociaż maja zbliżoną średnią to wygrywa Danzel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones