Dylan Bruno

Dylan A. Bruno

6,5
639 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dylan Bruno

bez przerwy, więc to nie jest występ gościnny, jak jest napisane przy jego nazwisku w obsadzie serialu. Teraz leci 5 sezon, a on niezmiennie w ekipie Dona.

Jolx

Jak to gra w 5 sezonie, skoro w 3 sezonie okazało sie ze byl chinskiem szpiegiem?

Maharet_Pelous

a na początku czwartego, że był potrójnym agentem ;]
i zmieńcie to, ludzie, bo to z całą pewnością nie jest występ gościnny. XD

wiedzma93

Potrójnym? czyli jak?? Bo mi tak jakby wcięło pierwsze 2 odcinki czwartego sezonu i nie do końca się orientuję, jak to wyszło... ;)

Kassia_MC

SPOILER
Został zwerbowany przez swojego przyjaciela z wojny Dwayne'a Cartera do przekazywania informacji Chinom , ale w rzeczywistości karmił ich fałszywymi danymi.Gdy ten cały Dwayne wykonał ten ruch, Colby zgłosił to do DIA. Mike Kirkland , agent DIA wykorzystał Colbiego do przekazywania fałszywych informacji Chinom.
Czyli , był agentem FBI, chińskim szpiegiem , i agentem DIA (Defense Intelligence Agency, agencja wywiadu obronnego)
Potrójny agent.

MoRRs_Z_LaSu

łoł dobrze wiedzieć ja co dopiero sezon 3 przestałam oglądać i nie mogłam uwierzyć że jest zdrajcą no i nie mam jak obejrzeć 4 sezonu:(

dragofen

Ja tez nie mogłam uwierzyć że był szpiegiem w FBI i fajnie bo właśnie mam szanse oglądnąć 4 sezon juz w niedziele jak ktoś chce wiedzieć to idzie w niedziele (20-06) o godzinie 21-00 na polsacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones