Dylan O'BrienII

Dylan Rhodes O'Brien

8,7
34 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dylan O'Brien
Kinga_p15

Britt Robertson (jeśli to wciąż aktualne, bo nie wiem)

radykalny

raczej są jeszcze razem bo na początku sierpnia widziałam gdzieś ich wspólne zdjęcie

Liv_Liv

Z tego co wiem to Dylan jest singlem.

Angelica_Beatrice

Nie, wciąż jest z Britt. :)

BubbleAngie

Ja też zgłupiałam, bo raz czytam że nie są, po chwili czytam że dalej, więc tak naprawdę pozostaje nam czekać, albo na jakieś wspólne ich zdjęcie, albo potwierdzenie że nie są razem. Ja osobiście uważam że nie są razem.
Tak w ogóle, lubicie tą Britt? Bo ja to tej aktorki w ogóle strawić nie mogę.

PaulaGlee25

Bardzo irytująca! Osobiście zniechęcam się do każdej produkcji, w której Britt występuje. Ma wiecznie otwartą buzię, no i jej gra aktorska też pozostawia wiele do życzenia:)

alutowicz

Mam to samo, oglądałam The Under Dome, ale zrezygnowałam, po prostu ta dziewczyna mi przeszkadza tam i nie mogę. Poza tym widziałam z nią jeden filmik na yt, który pokazuję jak się wywyższa, udaję taką miłą, a tak naprawdę jest nieczuła, do tego wydaje mi się jakby cierpiała za to że jest gwiazdą, choć ja osobiście bym jej tak nie nazwała, no ale..

PaulaGlee25

Ja kiedyś próbowałam oglądać TSC, ale też długo nie wytrzymałam. Pomijając, że sam serial nie należy do najlepszych, to jeszcze mimika twarzy postaci, odgrywanej przez Britt niesamowicie mnie denerwowała. Ona zawsze robi ustami taki dzióbek, przewraca oczami i ogólnie te jej miny, koszmar..

alutowicz

Zgadzam się, dlatego nie rozumiem czemu dalej biorą ją do jakichkolwiek produkcji.

PaulaGlee25

ja ogolnie cieze sie szczesciem Dylana ale nie za ardzo lubie Britt... Nie wiem czemu poprosu nie i koniec irytuje mnie, sama jej twarz i mimika. Nie widze jej w dalszych produkcjach :)

PaulaGlee25

są nadal razem, sam Dylan to potwierdził niedawno .

streferka24

pisza ze ponoć nie sa juz razem

Kinga_p15

Dylan dalej jest z nią, potwierdziła to niedawno jego siostra.

PaulaGlee25

Gdzie jego siostra to potwierdziła?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones